Lijn 32 Arnhem Centraal Station - Nijmegen Centraal Station (1994-2000)
Voormalige buslijn 32 | |
Vervoerder(s) | Onbekend |
Concessie | KAN Noord |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | t/m 27 mei 2000 |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 2x/uur |
Avond | 1x/uur |
Zaterdag | 2x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Lijn 32 was een buslijn die vanaf station Arnhem via Huissen, Bemmel en Ressen naar station Nijmegen ging. De buslijn reed tot en met 27 mei 2000. Vanaf die datum ging de bus doorrijden naar Wijchen.
Voorheen reed de lijn een andere route. De lijn ging toen niet van Bemmel via Ressen naar Nijmegen maar via Lent en Doornik. Deze route werd met ingang van de dienstregeling '97/'98 nog steeds gereden.
Route
Halte | ||
Arnhem, Centraal Station | ||
Arnhem, Willemsplein | ||
Arnhem, Velperplein (richting Nijmegen) | ||
Arnhem, Schouwburg | ||
Arnhem, Musis Sacrum | ||
Arnhem, Airborneplein | ||
Arnhem, De Monchyplein Oost | ||
Arnhem, Groene Weide | ||
Huissen, Grevenveld | ||
Huissen, Nielant | ||
Huissen, Heirweg | ||
Huissen, Loostraat | ||
Huissen, Rabobank | ||
Huissen, Stadswal | ||
Huissen, Huberts | ||
Huissen, Nieuwediep | ||
Huissen, Industrieterrein | ||
Bemmel, Baalsestraat | ||
Bemmel, Papenstraat | ||
Bemmel, Oostervelden | ||
Bemmel, Klappenburgstraat | ||
Bemmel, Wardstraat/Sporthal | ||
Bemmel, Gemeentehuis/Leemk.laan | ||
Bemmel, Winkelcentrum | ||
Bemmel, De Timp | ||
Bemmel, Klein Rome | ||
Ressen, Ressensestraat | ||
Nijmegen, Hunnerpark | ||
Nijmegen, Burchtstraat | ||
Nijmegen, Plein 1944 | ||
Nijmegen, Smetiusstraat | ||
Nijmegen, Centraal Station |
Geschiedenis lijn 32
In 1992 reed lijn 32 een andere route van Huissen richting Nijmegen. In Bemmel werd een een andere route gereden en de lijn ging niet via Ressen maar via Doornik en Lent naar Nijmegen.