Lijn 17 Rotterdam Centraal Station - Capelle aan den IJssel Oostgaarde
Voormalige buslijn 17 | |
Vervoerder(s) | Westnederland |
Regio | Rotterdam |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 6-12x/uur |
Dal | 6x/uur |
Avond | 3x/uur |
Zaterdag | 6x/uur |
Zondag | 2-3x/uur |
Lijn 17 reed van Rotterdam naar de wijken Middelwatering en Oostgaarde in Capelle a/d IJssel.
Route
Route is niet compleet
Halte | ||
Rotterdam, Centraal Station | ||
Rotterdam, Hofplein | ||
Rotterdam, Goudsesingel | ||
Rotterdam, Mariniersweg | ||
Rotterdam, Oostplein | ||
Rotterdam, Infirmeriestraat | ||
Rotterdam, Willem Ruyslaan | ||
Rotterdam, Woudestein | ||
Capelle a/d IJssel, Merellaan | ||
Capelle a/d IJssel, Da Costasingel | ||
Capelle a/d IJssel, Reigerlaan | ||
Capelle a/d IJssel, Kerklaan | ||
Capelle a/d IJssel, Duikerlaan | ||
Capelle a/d IJssel, De Linie | ||
Capelle a/d IJssel, Keerkring | ||
Capelle a/d IJssel, Oosterlengte | ||
Capelle a/d IJssel, Schermerhoek | ||
Capelle a/d IJssel, Beemsterhoek |
Geschiedenis
Het is onbekend wanneer deze lijn is ontstaan.
Op 16 november 1975 werd de frequentie in de spitsuren verhoogd naar 12x/uur in de drukste richting en 6x/uur in de andere richting. In de daluren en op zaterdag werd de frequentie verhoogd naar 6x/uur.