Lijn 161 Oud-Beijerland Zinkweg - Heinenoord Busstation
Versie door Reiziger ddrs (overleg | bijdragen) op 20 mrt 2010 om 19:55
Buslijn 161 | |
Vervoerder(s) | Arriva |
Concessie | Hoekse Waard - Goeree-Overflakkee |
Lijnsoort | streekbus |
Materieel | Ambassador |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | 1x/uur (belbus) |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 161 rijdt vanaf halte Zinkweg in Oud-Beijerland via Oud-Beijerland en Heinenoord naar busstation Heinenoord. In de ochtendspits wordt enkele keren doorgereden naar het Zuidplein in Rotterdam.
Overdag wordt er via 'De Bosschen' gereden, 's avonds via Poortwijk.
Route
Halte | ||
Oud-Beijerland, Zinkweg | ||
Oud-Beijerland, Winkelcentrum | ||
Oud-Beijerland, Zoomwijcklaan | ||
Oud-Beijerland, Spuioeverweg | ||
Oud-Beijerland, Vierwiekenplein | ||
Oud-Beijerland, Bierkade | ||
Oud-Beijerland, Diepenhorstsingel | ||
Oud-Beijerland, L.J. Costerstraat | ||
Oud-Beijerland, De Bosschen | ||
Oud-Beijerland, J. v.d. Heijdenstraat | ||
Oud-Beijerland Poortwijk | ||
Heinenoord, Sporthal | ||
Heinenoord, Noordseweg | ||
Heinenoord, Busstation (↓) | ||
Rotterdam, Vaanweg | ||
Rotterdam, Zuidplein |