Lijn 42 Noordwijk Vuurtorenplein - Leiderdorp Rijnland Ziekenhuis
Voormalige buslijn 42 | |
Vervoerder(s) | Connexxion |
Concessie | Duin- en Bollenstreek/Leiden Rijnstreek/Midden-Holland |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | VDL Berkhof Ambassador |
Periode | ... t/m 13 december 2008 |
Opvolger(s) | 44 |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 2x/uur |
Avond | 2x/uur |
Zaterdag | 2x/uur |
Zondag | 2x/uur |
Lijn 42 reed van Noordwijk via Voorhout, Oegstgeest en Leiden naar Leiderdorp.
Route
Route is niet compleet
Halte | ||
Noordwijk, Vuurtorenplein | ||
Noordwijk, Duinpark | ||
Noordwijk, v.d. Mortelstraat | ||
Voorhout, Nagelbrug | ||
Oegstgeest, Haaswijklaan | ||
Oegstgeest, Irislaan | ||
Oegstgeest, Marelaan | ||
Leiden, Diaconessenhuis | ||
Leiden, CS Noordzijde/LUMC | ||
Leiden, Centraal Station | ||
Leiden, Breestraat | ||
Leiden, Korevaarstraat | ||
Leiden, Station Lammenschans | ||
Leiden, Leiderdorpse Brug | ||
Leiderdorp, Vronkenlaan | ||
Leiderdorp, Winkelhof | ||
Leiderdorp, Rijnland Ziekenhuis |
Geschiedenis
In de dienstregeling 2004 werd in de avonduren en de vroege zondagochtend nog slechts 1x/uur gereden.
Op een onbekend moment is de route in Leiden verlegd van de Rijnsburgerweg naar een route via het Diaconessenhuis.
Op 14 december 2008 werd het lijnennet op de assen Leiden - Katwijk/Noordwijk aangepast. De lijnen 31, 40 t/m 42 werden alle opgeheven. Voor de trajecten binnen Leiden waren de nieuwe lijnen 11, 12 en 13 het alternatief. Vanaf station Leiden Centraal waren de nieuwe lijnen 36, 37 en 38 naar Katwijk het alternatief en de lijnen 40 en 44 voor de richting Noordwijk.
Voormalige route(s)
Voormalige route via de Posthof
Halte | ||
Oegstgeest, Marelaan | ||
Leiden, Posthof | ||
Leiden, CS Noordzijde/LUMC |