Lijn 47 Aachen Brand - Herzogenrath Merkstein August-Schmidt-Platz
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 30 jun 2019 om 08:34
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 47 in Duitsland | |
Vervoerder(s) | ASEAG |
Concessie | AVV |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Rijdt sinds | 10 december 2017 |
Voorganger(s) | 43, 47 |
Frequenties
| |
Spits | 4x/uur |
Dal | 4x/uur |
Avond | 0-2x/uur |
Zaterdag | 2-4x/uur |
Zondag | 0-2x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 47 rijdt van Aachen Brand via Fringsgraben, Hüls, Aachen Bushof via Laurensberg, Richterich, Kohlscheid, Straß en Herzogenrath naar Merkstein.
Dienstregeling
- Doordeweeks in de daluren en de middagspits wordt 2x/uur vanaf Elleter Feld gereden, 1x/uur vanaf Hüls Schulzentrum en 1x/uur vanaf Hüls Gewerbegebiet. In de ochtendspits rijden de meeste ritten naar Hüls Schulzentrum of Hüls Gewerbegebiet.
- Op de tijden dat snelbus 147 rijdt, rijden de meeste ritten van lijn 47 alleen tussen Aachen Hüls en Kohlscheid Weststraße.
- In de ochtendspits rijden twee ritten vanaf Brand en in de middagspits rijden drie ritten naar Brand.
- Op zaterdag wordt 1x/uur vanaf Hüls Gewerbegbiet, 1x/uur vanaf Hüls Schulzentrum en 2x/uur vanaf Hüls Friedhof gereden, waarbij slechts 2x/uur wordt doorgereden naar Merkstein en 2x/uur tot de halte Ponttor wordt gereden.
- Op zondag en in de avonduren wordt er 2x/uur gereden tussen Aachen Bushof en Herzogenrath en 1x/uur rijdt de bus door naar Merkstein.
- In de avonduren en op zondag kan tussen Hüls en het Bushof gebruik gemaakt worden van lijn 23.
- In Hüls zijn er verschillende routevarianten mogelijk. Zo rijden enkele ritten via Hüls Schulzentrum of Hüls Friedhof.
Route
Halte | ||
Aachen, Brand | ||
Aachen, Brand Ringstraße | ||
Aachen, Brand Eckenerstraße | ||
Aachen, Gut Neuenhof | ||
Aachen, Debyestraße | ||
Aachen, Gut Weide | ||
Aachen, Zieglerstraße | ||
Aachen, Rödgerbach | ||
Aachen, Fringsgraben | ||
Aachen, Barbarakirche | ||
Aachen, Continental | ||
Aachen, Rottstraße | ||
Aachen, Hüls Gewerbegebiet | ||
Aachen, Elleter Feld | ||
Aachen, Schönebergstraße | ||
Aachen, Hüls Friedhof | ||
Aachen, Wilmersdorfer Straße | ||
Aachen, Hüls Friedhof | ||
Aachen, Wilmersdorfer Straße | ||
Aachen, Hüls | ||
Aachen, ASEAG | ||
Aachen, Hüls Schulzentrum | ||
Aachen, ASEAG | ||
Aachen, Dresdener Straße | ||
Aachen, Hohenzollernplatz | ||
Aachen, Josefskirche (Justizzentrum) | ||
Aachen, Scheibenstraße | ||
Aachen, Kaiserplatz | ||
Aachen, Willy Brandt Straße | ||
Aachen, Bushof | ||
Aachen, Minoritenstraße | ||
Aachen, Driescher Gässchen (Technische Hochschule) | ||
Aachen, Ponttor | ||
Aachen, Bendplatz | ||
Aachen, Jupp Müller Straße | ||
Laurensberg, Wildbach | ||
Laurensberg, Laurensberg | ||
Laurensberg, Rosenhügel | ||
Laurensberg, Haus Linde | ||
Richterich, Berensberger Straße | ||
Richterich, Rathaus | ||
Richterich, Schloss Schönau Straße | ||
Richterich, Schönauer Friede | ||
Richterich, Uersfeld | ||
Kohlscheid, Kircheich | ||
Kohlscheid, Technologiepark | ||
Kohlscheid, Weststraße | ||
Kohlscheid, Feldstraße | ||
Kohlscheid, Forensberger Straße | ||
Pannesheide, Pannesheide | ||
Straß, Kohlberg | ||
Straß, Straß | ||
Straß, Pilgramsweg | ||
Herzogenrath, Aachener Straße | ||
Herzogenrath, Burgstraße | ||
Herzogenrath, Wiesenstraße | ||
Herzogenrath, Schütz von Rode Straße | ||
Herzogenrath, Dammstraße | ||
Herzogenrath, Bahnhof | ||
Herzogenrath, Rathaus | ||
Herzogenrath, Ritzerfeld | ||
Herzogenrath, Thiergarten | ||
Merkstein, Seniorenzentrum | ||
Merkstein, Alt-Merkstein | ||
Merkstein, Sommerweg | ||
Merkstein, An der Herrenstraß | ||
↑ | Merkstein, Martinusstraße | |
Merkstein, Römerplatz | ||
Merkstein, August Schmidt Platz |
Geschiedenis
Op 10 december 2017 werd het lijnennet in Aachen opnieuw vormgegeven. Lijn 43 werd geïntegreerd in lijn 47, waardoor deze lijn ook van en naar Hüls met enkele ritten naar Brand ging rijden.