Lijn 653 Renkum Telefoonweg - Apeldoorn Jacobus Fruytierschool
Buslijn 653 | |
Vervoerder(s) | Van Kooten i.o.v. Syntus |
Concessie | Veluwe |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | Van Hool Acron Mercedes-Benz Intouro MAN Lion's Regio |
Rijdt sinds | 20 augustus 2017 |
Voorganger(s) | 653 |
Frequenties
| |
Spits | 1x/dag (per richting) |
Spits (vakantie) | rijdt niet |
Dal | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 653 rijdt van Renkum via Wageningen, Bennekom, Ede en Otterlo naar Apeldoorn.
Dienstregeling
- In de ochtendspits wordt naar Apeldoorn gereden en in de middagspits naar Renkum.
Route
Halte | ||
Renkum, Telefoonweg | ||
Wageningen, Mansholtlaan | ||
Bennekom, Bart van Elstplantsoen | ||
Bennekom, Hof van Sint Pieter | ||
Bennekom, Molenstraat | ||
Bennekom, Strooyweg | ||
Bennekom, Heidelaan | ||
Bennekom, Vossenweg | ||
Bennekom, Hoekelumse Brinkweg | ||
Ede, Horalaan | ||
Ede, De Reehorst | ||
Ede, Raadhuis | ||
Ede, De Bosrand | ||
Ede, Driesprong | ||
's Heeren Loo, Apeldoornseweg | ||
Otterlo, Rotonde | ||
Hoenderloo, Kronkelweg | ||
Apeldoorn, Van der Valk/De Cantharel | ||
Apeldoorn, Hoog Buurloseweg | ||
Apeldoorn, Mandala/Kazerne | ||
Apeldoorn, Jacobus Fruytierschool |
Geschiedenis
Op 20 augustus 2017 werd het beginpunt verlegd van Heelsum Hackettweg naar Renkum Telefoonweg. Verder werd in vervolg ook de halte Wageningen Mansholtlaan bediend en werd de halte Ede Buschlust hernoemd in Ede De Bosrand.
Op 26 augustus 2018 verviel de bediening van Station Ede-Wageningen.