Treinserie 7800 (België 1984/1985)
Versie door Etienne (overleg | bijdragen) op 27 mrt 2016 om 16:09 (Nieuwe pagina aangemaakt met '{{BVSerieInfo |serie=7800 |treinsoort=Lokaaltrein |traject=Liège-Palais - Verviers-Central |dienstregeling=1984/1985 |vervoerder=NMBS |frequentie=1x/uur |o...')
Voormalige Belgische treinserie 7800
| |
---|---|
Traject | Liège-Palais - Verviers-Central |
Dienstregeling | 1984/1985 |
Vervoerder | NMBS |
Materieel | onbekend |
Treinsoort | Lokaaltrein |
Frequentie | 1x/uur |
Opmerkingen | Reed in het weekeinde 1x per 2 uur. |
Treinserie 7800 was in de dienstregeling 1984/1985 de Lokaaltrein tussen Liège, Angleur, Pepinster en Verviers.
Traject
Station | ||
Liège-Palais | ||
Liège-Jonfosse | ||
Liège-Guillemins | ||
Angleur | ||
Chênée | ||
Trooz | ||
Fraipont | ||
Nessonvaux | ||
Pepinster | ||
Verviers-Central |