Lijn 9 Amersfoort, Centraal Station - De Eemgaarde
Buslijn 9 | |
Vervoerder(s) | Syntus |
Concessie | Provincie Utrecht |
Lijnsoort | Stadsbus |
Stadsdienst | Amersfoort |
Materieel | Setra S 415 LE Business Rošero First |
Rijdt sinds | 10 december 2017 |
Voorganger(s) | 1 |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 2x/uur |
Avond | 0-2x/uur |
Zaterdag | 2x/uur |
Zondag | 2x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 9 rijdt van station Amersfoort via het Bergkwartier en Leusderkwartier naar De Eemgaarde.
Dienstregeling
- 's Avonds wordt tot circa 23.00 uur gereden.
Route
Halte | ||
Amersfoort, Centraal Station | ||
Amersfoort, Bergkerk | ||
Amersfoort, Vondellaan | ||
Amersfoort, Hugo de Grootlaan | ||
Amersfoort, Bonairelaan | ||
Amersfoort, Surinamelaan | ||
Amersfoort, Arubalaan | ||
Amersfoort, Kapelweg | ||
Amersfoort, Borneoplein | ||
Amersfoort, Einsteinstraat | ||
Amersfoort, Amerhorst | ||
Amersfoort, Vossenstraat | ||
Amersfoort, Van Randwijckhuis | ||
Amersfoort, De Eemgaarde |
Geschiedenis
Met ingang van 10 december 2016 werd lijn 1 op het Centraal Station geknipt in lijnen 1 en 9. Het gedeelte naar het Dorrestein bleef als lijn 9 voortbestaan en werd nagenoeg niet gewijzigd. 's Avonds werd voortaan alleen een uur langer doorgereden.