Lijn 11 Aachen Schmithof Schule - Alsdorf Hoengen Markt
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 5 dec 2017 om 11:43
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 11 in Duitsland | |
Vervoerder(s) | ASEAG |
Concessie | AVV |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Mercedes-Benz Citaro LE MAN Lion's City G |
Frequenties
| |
Spits | 1-4x/uur |
Dal | 1-2x/uur |
Avond | 0-1x/uur |
Zaterdag | 1-2x/uur |
Zondag | 1-2x/(2) uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 11 rijdt van Schmithof via Walheim, Nütheim, Schleckheim, Oberforstbach, Lichtenbusch, Aachen, Haaren, Würselen, Weiden, Neusen, Broicher Siedlung en Mariadorf naar Hoengen.
Dienstregeling
- Doordeweeks tussen 5:00 en 6:00 uur en tussen 21:00 en 22:00 uur wordt een paar keer naar Hoengen Cinram gereden.
- In de spits wordt 2x/uur gereden tussen Walheim Hasbach en Mariadorf Dreieck en 1x/uur van en naar Schmithof Schule.
- In de ochtendspits rijden ook extra toegevoegde ritten van Walheim Hasbach naar Aachen Bushof en van Hoengen Markt naar Aachen Hauptbahnhof voor een 4x/uur frequentie op dat traject.
- In de middagspits is het precies andersom, alleen dan rijden de bussen naar Hoengen Goethestraße in plaats van naar de Markt.
- In de middagspits rijdt de helft van het aantal ritten naar Hoengen via Schleckheim SCHUMAG; in de ochtendspits gebeurt dit vanuit Hoengen naar Aachen. Buiten de spitsuren wordt altijd via Kapelle gereden.
- Enkele ritten in de ochtendspits beginnen in Hoengen Industriepark.
- In de daluren wordt er 1x/uur tussen Schmithof Schule en Walheim Hasbach gereden en wordt 2x/uur doorgereden naar Mariadorf Dreieck.
- Op zaterdag wordt er 1x/uur gereden van Schmithof Schule naar Mariadorf Dreieck en 1x/uur van Aachen Waldfriedhof naar Mariadorf Dreieck. Er ontstaat zo tussen Aachen Waldfriedhof naar Mariadorf Dreieck een halfuursdienst.
- Op zondag wordt er 1x/2 uur gereden van Schmithof Schule naar Aachen Bushof en 1x/uur van Lichtenbusch naar Hoengen Markt. Op sommige uren ontstaat hierdoor een halfuursdienst.
- De laatste rit op zaterdag en zondag rijdt door naar Sief Schule.
- Slechts een enkele rit in de avonduren rijdt via de Rathenauallee; op zondag wordt dit de gehele dag gedaan.
- Als er in Lichtenbusch begonnen of geëindigd wordt dan maakt deze rit een rondje door Lichtenbusch.
- 's Avonds wordt er over het algemeen 1x/uur gereden. Afhankelijk van de dag wordt de eindbestemming bepaald.
- Eén rit rijdt via de Sperberweg in Walheim.
Route
Halte | ||
↑ | Sief, Schule | |
Sief, Radermacher | ||
Schmithof, Schmithofer Straße | ||
Schmithof, Schule | ||
Schmithof, Vennbahn | ||
Schmithof, Kirche | ||
Schmithof, Ardennenstraße | ||
Schmithof, Mütschenpfuhl | ||
Walheim, Hasbach | ||
Walheim, Sperberweg | ||
Walheim, Albert Einstein Straße | ||
Walheim, Prämienstraße | ||
Walheim, Walheim | ||
Walheim, Hochhausring | ||
Walheim, Friedhof | ||
Nütheim, Nütheim | ||
Schleckheim, SCHUMAG | ||
Schleckheim, Nerscheider Weg | ||
Oberforstbach, Auf dem Bahnes | ||
Oberforstbach, Pascalstraße | ||
Oberforstbach, Gewerbegebiet | ||
Oberforstbach, Laschet | ||
Schleckheim, Kapelle | ||
Oberforstbach, Kroitzheider Weg | ||
Oberforstbach, Oberforstbach | ||
Oberforstbach, Schule | ||
Oberforstbach, Tannenallee | ||
Oberforstbach, Laschet | ||
Lichtenbusch, Erlenpütz | ||
Lichtenbusch, Lichtenbusch | ||
Lichtenbusch, Erlenpütz | ||
Oberforstbach, Laschet | ||
Lichtenbusch, Broich | ||
Lichtenbusch, Rasthaus Lichtenbusch | ||
Lichtenbusch, Kohlshof | ||
Lichtenbusch, Grüne Eiche | ||
Aachen, Waldfriedhof | ||
Aachen, Bismarckturm | ||
Aachen, Siegel | ||
Aachen, Bayernallee | ||
Aachen, Rathenauallee | ||
Aachen, Heißberg | ||
Aachen, Burtscheid | ||
Aachen, Marienhospital | ||
Aachen, Gillesbachtal | ||
Aachen, Rosenquelle | ||
Aachen, Normaluhr | ||
Aachen, Hauptbahnhof | ||
Aachen, Misereor | ||
Aachen, Alter Posthof | ||
Aachen, Elisenbrunnen | ||
Aachen, Bushof | ||
Aachen, Hansemannplatz | ||
Aachen, Blücherplatz | ||
Aachen, Ludwig Forum | ||
Aachen, Talbot | ||
Aachen, Liebigstraße | ||
Aachen, Prager Ring | ||
Haaren, Markt | ||
Haaren, Denkmal | ||
Haaren, Am Haarberg | ||
Würselen, Kaninsberg | ||
Würselen, Kapellenfeldchen | ||
Würselen, Sankt Jobs | ||
Weiden, Wersch | ||
Weiden, Kirche | ||
Weiden, Vorweiden | ||
Linden, Ziegelei | ||
Linden, Kirche | ||
Neusen, Kreuz | ||
Neusen, Fronhofstraße | ||
Broicher Siedlung, Greifswalder Straße | ||
Broicher Siedlung, Oststraße | ||
Broicher Siedlung, Randsiedlung | ||
Mariadorf, Am Neuen Markt | ||
Mariadorf, Holbeinstraße | ||
Mariadorf, Albert Schweitzer Straße | ||
Mariadorf, Montanstraße | ||
Mariadorf, Begau Siedlung | ||
Mariadorf, Dreieck | ||
Mariadorf, Altes Rathaus | ||
Mariadorf, Hans Böckler Straße | ||
Hoengen, Schillerstraße | ||
Hoengen, Goethestraße | ||
Hoengen, Bendenstraße | ||
Hoengen, Langstraße | ||
Hoengen, Marienstraße | ||
Hoengen, Altenheim | ||
Hoengen, Markt | ||
Hoengen, Goethestraße | ||
Hoengen, Konrad Zuse Straße | ||
Hoengen, Otto Lilienthal Straße | ||
Hoengen, Industriepark | ||
Hoengen, Cinram |
Geschiedenis
Op 14 juni 2015 werd de bediening van de halte rathenauallee in Aachen beperkt en slechts door enkele ritten 's avonds en in het weekend bediend. Op overige momenten ging lijn 21 de halte bedienen.