Lijn 725 Berkenwoude Dorp - Stolwijk Oranje-Nassauschool
Buurtbuslijn 725 | |
Vervoerder(s) | Arriva |
Concessie | Zuid-Holland Noord |
Lijnsoort | Buurtbus |
Vereniging | Krimpenerwaard-West |
Materieel | Tribus Civitas |
Rijdt sinds | 9 december 2012 |
Voorganger(s) | 452 |
Frequenties
| |
Spits | 3x/dag |
Spits (vakantie) | rijdt niet (zomer, kerst) |
Dal | 3x/dag |
Dal (vakantie) | rijdt niet (zomer, kerst) |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 725 rijdt vanaf Berkenwoude een grote lusroute via Lekkerkerk en Stolwijk.
Dienstregeling
- De eerste, vierde, zesde, negende en elfde rit rijden de meest linkse route in de routestrip.
- De tweede en tiende rit rijden de middelste route in de routestrip.
- De derde. vijfde en achtste rit rijden de meest linkse route in de routestrip.
Route
Rit 10 kent nog een extra aftakking, maar deze is te groot om in de route op te nemen.
Halte | ||
Berkenwoude, Dorp | ||
Berkenwoude, Oosteinde | ||
Lekkerkerk, Zuidbroeksemolen | ||
Lekkerkerk, De Loet | ||
Lekkerkerk, Boezemweg | ||
Lekkerkerk, Tiendweg | ||
Lekkerkerk, Korte Baanstraat | ||
Lekkerkerk, De Breeje Hendrick | ||
Lekkerkerk, Kortedreef | ||
Lekkerkerk, Schuwacht | ||
Lekkerkerk, Kortedreef | ||
Lekkerkerk, De Breeje Hendrick | ||
Lekkerkerk, Korte Baanstraat | ||
Lekkerkerk, Tiendweg | ||
Lekkerkerk, Boezemweg | ||
Lekkerkerk, De Loet | ||
Lekkerkerk, Zuidbroeksemolen | ||
Berkenwoude, Oosteinde | ||
Berkenwoude, Prins Bernhardstraat | ||
Berkenwoude, Oosteinde | ||
Berkenwoude, Elserkade | ||
Berkenwoude, Kerkweg | ||
Berkenwoude, Achterbroek 2 | ||
Berkenwoude, Achterbroek | ||
Berkenwoude, Achterbroek 89 | ||
Berkenwoude, Achterbroek 115 | ||
Stolwijk, Benedenheul | ||
Stolwijk, Benedenheul 2 | ||
Stolwijk, Benedenkerk | ||
Stolwijk, Beijersche Bosweg | ||
Stolwijk, Beijersche | ||
Stolwijk, Provincialeweg | ||
Stolwijk, Gemeentehuis | ||
70px | Stolwijk, Wilgenhof | |
Stolwijk, Oranje Nassauschool | ||
Stolwijk, Hortensialaan | ||
Stolwijk, Populierenlaan | ||
Stolwijk, Provincialeweg | ||
Stolwijk, Beijersche | ||
Stolwijk, Beijersche Bosweg | ||
Berkenwoude, Achterbroek 115 | ||
Berkenwoude, Achterbroek 89 | ||
Berkenwoude, Achterbroek | ||
Berkenwoude, Achterbroek 2 | ||
Berkenwoude, Kerkweg | ||
Berkenwoude, Dorp |
Geschiedenis
Op 9 december 2012 ging de concessie Duin- en Bollenstreek/Leiden Rijnstreek/Midden-Holland over naar Arriva. Het lijnnummer 452 werd toen vernummerd naar 725.
Vanaf 15 december 2013 werd in de daluren de frequentie verhoogd tot 3 ritten per dag. Alle ritten rijden op maandag t/m vrijdag dagelijks, maar niet in de zomer- en kerstvakantie. Ook werd de route sterk uitgebreid:
Halte | ||
Berkenwoude, Dorp | ||
Lekkerkerk, De Loet | ||
Lekkerkerk, Gemeentehuis | ||
Lekkerkerk, De Loet | ||
Berkenwoude, Dorp | ||
Stolwijk, Benedenheul | ||
Berkenwoude, Achterbroek | ||
Stolwijk, Beijersche | ||
Stolwijk, Provinciale Weg | ||
Stolwijk, Benedenheul | ||
Stolwijk, Beijersche | ||
Berkenwoude, Achterbroek | ||
Berkenwoude, Dorp |
Vanaf 10 december 2017 voert de route definitief niet meer via het Westeinde in Berkenwoude, maar via de N210 en de Zuidbroekse Opweg. De haltes Loetweg, Oudelandseweg, Zorgboerderij en Prins Bernhardstraat in Berkenwoude vervallen definitief. Dit geldt al sinds medio 2017 maar wordt nu in de dienstregeling verwerkt.
Halte | ||
Berkenwoude, Dorp | ||
Berkenwoude, Prins Bernhardstraat | ||
Berkenwoude, Zorgboerderij | ||
Berkenwoude, Oudelandseweg | ||
Berkenwoude, Loetweg | ||
Lekkerkerk, De Loet | ||
Lekkerkerk, Boezemweg | ||
Lekkerkerk, Tiendweg | ||
Lekkerkerk, Korte Baanstraat | ||
Lekkerkerk, De Breeje Hendrick | ||
Lekkerkerk, Kortedreef | ||
Lekkerkerk, Schuwacht | ||
Lekkerkerk, Kortedreef | ||
Lekkerkerk, De Breeje Hendrick | ||
Lekkerkerk, Korte Baanstraat | ||
Lekkerkerk, Tiendweg | ||
Lekkerkerk, Boezemweg | ||
Lekkerkerk, De Loet | ||
Berkenwoude, Loetweg | ||
Berkenwoude, Oudelandseweg | ||
Berkenwoude, Zorgboerderij |