Lijn N102 Utrecht CS Jaarbeurszijde - Woerden Station
Nachtbuslijn N102 | |
Vervoerder(s) | Syntus |
Concessie | Provincie Utrecht |
Lijnsoort | Nachtbus |
Materieel | Setra S 415 LE Business |
Rijdt sinds | 11 december 2016 |
Voorganger(s) | 402 |
Frequenties
| |
Vrijdagnacht | 2-3x/nacht |
Zaterdagnacht | 2-3x/nacht |
De lijn rijdt in de nacht na de genoemde dag(en) | |
---|---|
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
Lijn N102 rijdt van Utrecht via De Meern en Harmelen naar Woerden. Vanaf Woerden wordt non-stop naar Utrecht gereden.
Dienstregeling
- Naar Woerden worden drie ritten gereden, naar Utrecht twee.
- Deze lijn rijdt ook in de nacht voor Hemelvaart en de nacht na Koningsdag.
- In de Koningsnacht wordt een afwijkende route gereden met een hogere frequentie en ritten in de tegenrichting.
Route
Halte | ||
Utrecht, CS Jaarbeurszijde | ||
↑ | Utrecht, Graadt van Roggenweg | |
↑ | Utrecht, 24 Oktoberplein | |
Utrecht, Hasebroekstraat | ||
Utrecht, Van Koetsveldstraat | ||
Utrecht, Majellapark | ||
↓ | Utrecht, Station Leidsche Rijn | |
Utrecht, Centrumboulevard | ||
Utrecht, Korianderstraat | ||
Utrecht, Eerste Westerparklaan | ||
↓ | De Meern, De Meern Oost | |
De Meern, Meernbrug | ||
De Meern, Boekbinderslaan | ||
De Meern, De Balije | ||
De Meern, Europaweg | ||
De Meern, Veldhuizen | ||
De Meern, Wiericke | ||
De Meern, Alpha Omega | ||
Harmelen, Heldam | ||
Harmelen, Utrechtsestraatweg 16 | ||
Harmelen, Knorrenburg | ||
Harmelen, Mariënberg | ||
Harmelen, Kastanjelaan | ||
Harmelen, Eikenlaan | ||
Harmelen, Kalverstraat | ||
Harmelen, Huize Gaza | ||
Harmelen, Noordergaard | ||
Harmelen, Spruit en Bosch | ||
Harmelen, Bedrijfsweg | ||
Harmelen, Putkop | ||
Harmelen, Gerverscop | ||
Harmelen, Houtdijk | ||
Woerden, Ir. Enschedeweg | ||
Woerden, Woudenberg | ||
Woerden, Fagellaan | ||
Woerden, Station |
Bekijk de route terug naar Utrecht Centraal op OpenStreetMap
Geschiedenis
Met ingang van 11 december 2016 nam Syntus het vervoer in de provincie Utrecht over. Lijn 402 werd per die datum omgenummerd in lijn N102 en ging voortaan ook in de nacht van vrijdag op zaterdag rijden. In Leidsche Rijn werd de route verlegd via station Leidsche Rijn en de Centrumboulevard en kwam halte Vredenburg Leidsche Rijn te vervallen.