Lijn 4 Deventer Station - Schalkhaar Garderegimentsweg (2017-2020)
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 4 nov 2017 om 11:02
LET OP! Deze pagina is al aangepast aan de nieuwe dienstregeling, die geldt vanaf 1 juli 2024. Voor informatie over de huidige dienstregeling zie het kopje geschiedenis of de website van de vervoerder. |
Toekomstige buslijn 4 | |
Vervoerder(s) | Syntus |
Concessie | Midden Overijssel |
Lijnsoort | Stadsbus |
Stadsdienst | Deventer |
Materieel | VDL Berkhof Ambassador |
Rijdt vanaf | 10 december 2017 |
Voorganger(s) | 2, 4 |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 2x/uur |
Avond | 1x/uur |
Zaterdag | 2x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 4 rijdt van Deventer Station via Keizerslanden naar Schalkhaar.
Dienstregeling
- Doordeweeks wordt 2x/uur tussen Deventer en Schalkhaar gereden en 1x/uur tussen Schalkhaar en Raalte.
- Na 20:00 uur en in het weekend wordt alleen tussen Deventer en Schalkhaar gereden.
Route
Halte | ||
Deventer, Station | ||
Deventer, Schurenstraat | ||
Deventer, Oude Begraafplaats | ||
Deventer, IJssel de Schepperstraat | ||
Deventer, Dapperstraat | ||
Deventer, Van Marckelplein | ||
Deventer, Winkelcentrum Keizerslanden | ||
Deventer, Radboudlaan | ||
Deventer, Keizer Karellaan | ||
Deventer, Mecklenburgstraat | ||
Deventer, Prinses Margrietstraat | ||
Schalkhaar, Oerdijk | ||
Schalkhaar, Prins Bernhardweg | ||
Schalkhaar, Kerkweg | ||
Schalkhaar, Westenberg | ||
Schalkhaar, Garderegimentsweg |
Geschiedenis
Op 10 december 2017 werd de lijnen in het noorden van Deventer geherstructureerd. Lijn 4 ging alleen nog tussen Deventer en Schalkhaar rijden, hierbij werd de route via Keizerslanden overgenomen van lijn 2. De bediening van de Zwolse Wijk en Heeten werden voortaan verzorgd door lijn 3 respectievelijk buurtbus 517.