Lijn NE16 Essen Hauptbahnhof - Bottrop ZOB Berliner Platz
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 23 jan 2017 om 15:21
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Nachtbuslijn NE16 in Duitsland | |
Vervoerder(s) | EVAG |
Concessie | VRR |
Lijnsoort | Nachtbus |
Materieel | Onbekend |
Frequenties
| |
Maandagnacht | 1x/uur (tot 02:00) |
Dinsdagnacht | 1x/uur (tot 02:00) |
Woensdagnacht | 1x/uur (tot 02:00) |
Donderdagnacht | 1x/uur (tot 02:00) |
Vrijdagnacht | 1x/uur |
Zaterdagnacht | 1x/uur |
Zondagnacht | 1x/uur (tot 02:00) |
De lijn rijdt in de nacht na de genoemde dag(en) | |
---|---|
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
Lijn NE16 rijdt van Essen Hauptbahnhof via Essen Bergeborbeck, Essen Gerschede en Bottrop Hauptbahnhof naar Bottrop ZOB.
Route
Halte | ||
Essen, Hauptbahnhof | ||
Essen, Am Waldthausenpark | ||
Essen, Vereinstraße | ||
Essen, Berliner Platz | ||
Essen, Universität Essen | ||
Essen, Thurmfeld | ||
Essen, Gewerbepark M1 | ||
Essen, Friedrich Lange Straße | ||
Essen, Bocholder Straße | ||
Essen, Bergeborbeck Bahnhof | ||
Essen, Hafenstraße | ||
Essen, Cathostraße | ||
Essen, Sulterkamp | ||
Essen, Heegstraße | ||
Essen, Im Hesselbruch | ||
Essen, Weidkamp | ||
Essen, Neuköln | ||
Essen, Gerscheder Weiden | ||
Essen, Haus Horl Straße | ||
Essen, Kraienbruch | ||
Essen, Langhölterweg | ||
Essen, Schilfstraße | ||
Essen, Kanalbrücke | ||
Bottrop, Zeche Prosper | ||
Bottrop, Plankenschemm | ||
Bottrop, Hauptbahnhof | ||
Bottrop, Bahnhofstraße | ||
Bottrop, Alter Südring | ||
Bottrop, Hardenbergstraße | ||
Bottrop, Zeppelinstraße | ||
Bottrop, Untere Hochstraße | ||
Bottrop, Pferdemarkt | ||
Bottrop, ZOB Berliner Platz |