Lijn 70 Kleve Bahnhof - Goch Bahnhof
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 14 jul 2017 om 20:07
Voormalige buslijn 70 in Duitsland | |
Vervoerder(s) | (Verhuven i.o.v.) DB BAHN Rheinlandbus |
Concessie | VRR |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | MAN Lion's City Setra S 319 NF Irisbus Crossway LE |
Periode | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | reed niet |
Zaterdag | 1x/2 uur |
Zondag | reed niet |
Lijn 70 rijdt van Kleve via Bedburg-Hau en Pfalzdorf naar Goch.
Route
Halte | ||
Kleve, Bahnhof | ||
Kleve, Koekkoek Platz | ||
Kleve, Frankenstraße | ||
Kleve, Lindenallee | ||
Kleve, Nassauer Allee | ||
Kleve, Sankt Antonius Hospital | ||
Kleve, Weißes Tor | ||
Kleve, Sternbuschbad | ||
Bedburg-Hau, Schmelenheide | ||
Bedburg-Hau, Bahnhof | ||
Bedburg-Hau, Schmiede | ||
Bedburg-Hau, Tannenbusch | ||
Pfalzdorf, Forsthaus | ||
Pfalzdorf, Bahnhof | ||
Pfalzdorf, Katholische Kirche | ||
Pfalzdorf, Heidekamp | ||
Pfalzdorf, Tön am Berg | ||
Goch, Spitzbergen | ||
Goch, Bahnhof |