De dienstregeling 1989/1990 van het GVU liep van 23 oktober 1989 tot ?.
Lijnennet
Lijn
|
Route
|
Opmerking
|
1 |
Overvecht - Tuinwijk - Centraal Station - Dichterswijk - Rivierenwijk - Hoograven - Lunetten |
|
2 |
Centraal Station - Centrum - Kanaleneiland |
|
3 |
Zuilen - Amsterdamsestraatweg - Centraal Station - Centrum - Oudwijk - Rubenslaan |
|
4 |
Overvecht NS - Marnixlaan - Schepenbuurt - Kanaalstraat - Centraal Station - Centrum - Biltstraat - Schilderswijk - Tolsteeg - Hoograven - Lunetten NS |
|
5 |
Lunetten - Tolsteeg - Centraal Station - Centrum - Tuindorp |
|
6 |
Hoograven - Tolsteeg - Centraal Station - Centrum - Ondiep - Zuilen |
|
7 |
Zuilen - Overvecht - Centrum - Centraal Station - Oudenrijn - Kanaleneiland |
|
7s |
Centraal Station - Overvecht |
Spitsbus
|
8 |
Centraal Station - Centrum - Tuinwijk - Overvecht |
|
11 |
Centraal Station - Centrum - Wittevrouwen - Rijnsweerd - De Uithof |
|
11s |
Centraal Station - Centrum - Wittevrouwen - Rijnsweerd |
Spitsbus
|
12 |
Centraal Station - Sterrenwijk - Galgenwaard - De Uithof |
|
30 |
Overvecht - Station Overvecht - De Uithof |
|
31 |
Station Lunetten - Rijnsweerd - De Uithof |
|
36 |
Centraal Station - Ondiep - Zuilen - Maarssen - Station Maarssen |
|
37 |
Centraal Station - Vleutenseweg - Lage Weide - Maarssenbroek - Station Maarssen |
|
A |
Centraal Station - Ondiep - Zuilen - Amsterdamsestraatweg - Centraal Station |
Nachtbus, vertrek in nacht vr-za, za-zo, zo-ma om 0:55 en 01:30
|
A |
Centraal Station - Centrum - Oudwijk - Schildersbuurt |
Nachtbus, vertrek in nacht vr-za, za-zo, zo-ma om 0:55 en 01:30
|
B |
Centraal Station - Overvecht |
Nachtbus, vertrek in nacht vr-za, za-zo, zo-ma om 0:55 en 01:30
|
B |
Centraal Station - Vleutenseweg - Oog in Al - Kanaleneiland |
Nachtbus, vertrek in nacht vr-za, za-zo, zo-ma om 0:55 en 01:30
|
C |
Centraal Station - Tuindorp |
Nachtbus, vertrek in nacht vr-za, za-zo, zo-ma om 0:55 en 01:30
|
C |
Centraal Station - Dichterswijk - Rivierenwijk - Lunetten |
Nachtbus, vertrek in nacht vr-za, za-zo, zo-ma om 0:55 en 01:30
|
D |
Centraal Station - Museumkwartier - Tolsteeg - Hoograven |
Nachtbus, vertrek in nacht vr-za, za-zo, zo-ma om 0:55 en 01:30
|
E |
Centraal Station - Centrum - Rijnsweerd - De Uithof |
Nachtbus, vertrek in nacht vr-za, za-zo, zo-ma om 0:55 en 01:30
|
M |
Centraal Station - Museumkwartier - Biltstraat - Rhijnauwen |
Museumlijn
|
Bronnen
- Maandag 23 oktober 1989, Nieuw stadsbuslijnennet. Interne publicatie van GVU.