Lijn 33A Oude-Tonge Busstation - Westenschouwen Rotonde
Voormalige buslijn 33A | |
Vervoerder(s) | ZWN |
Regio's | Hoeksche Waard - Goeree Overflakkee, Noord-Zeeland |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 1x/2 uur |
Spits (vakantie) | 0-1x/uur |
Dal | 1x/2 uur |
Dal (vakantie) | 0-1x/uur |
Avond | 1x/2 uur |
Zaterdag | 1x/2 uur |
Zaterdag (vakantie) | 0-1x/uur |
Zondag | 1x/4 uur |
Zondag (vakantie) | 1x/2 uur |
Lijn 33A reed van Oude Tonge via Bruinisse, Oosterland, Nieuwerkerk, Zierikzee, Schuddebeurs, Dreischor, Brouwershaven, Looperskapelle, Ellemeet, Noordwelle, Renesse, Haamstede en Burgh naar Westenschouwen.
Dienstregeling
- Enkele ritten reden in Haamstede via het Vliegveld.
- Westenschouwen werd maar beperkt bediend.
Route
Halte | ||
Oude-Tonge, Busstation | ||
Bruinisse, Bruinisse | ||
Oosterland, Oosterland | ||
Nieuwerkerk, Nieuwerkerk | ||
Zierikzee, Busstation | ||
Zierikzee, Ziekenhuis | ||
Schuddebeurs, Schuddebeurs | ||
Noordgouwe, Noordgouwe | ||
Dreischor, Dreischor | ||
Zonnemaire, Zonnemaire | ||
Brouwershaven, Brouwershaven | ||
Looperskapelle, Looperskapelle | ||
Scharendijke, Scharendijke | ||
Ellemeet, Ellemeet | ||
Noordwelle, Kuijerdamseweg | ||
Renesse, Renesse | ||
Haamstede, Vliegveld | ||
Haamstede, Kerk | ||
Burgh, Burgh | ||
Westenschouwen, Rotonde |