Lijn 182 Groningen Centraal Station - Zevenhuizen Evertswijk
Versie door Ehh (overleg | bijdragen) op 12 mrt 2013 om 17:33 (Lijn 182 Groningen Centraal Station - Nieuw-Roden Centrum hernoemd naar Lijn 182 Groningen Centraal Station - Zevenhuizen Evertswijk: Eindpunt was Zevenhuizen ipv Nieuw Roden.)
Voormalige buslijn 182 | |
Vervoerder(s) | VEONN |
Lijnsoort | Snelbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | 3 november 1996 t/m ... |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 2x/uur (vanaf 14.00) |
Dal (vakantie) | rijdt niet |
Avond | reed niet |
Zaterdag | reed niet |
Zondag | reed niet |
Lijn 182 reed van Groningen via Hoogkerk, Peize, Roden en Nieuw-Roden naar Zevenhuizen.
Route
Halte | ||
Groningen, Centraal Station | ||
Hoogkerk, Rijksweg-Zuid | ||
Peize, Rondweg | ||
Roden, Handelsweg | ||
Roden, Busstation | ||
Roden, Leeksterweg | ||
Roden, Kastelenlaan | ||
Roden, Nijenrode | ||
Nieuw-Roden, Centrum | ||
Zevenhuizen, Kokswijk | ||
Zevenhuizen, Gereformeerde Kerk | ||
Zevenhuizen, Evertswijk |