Lijn B17 Rotterdam Centraal Station - Zoetermeer Hoflaan
Buslijn B17 | |
Vervoerder(s) | RET |
Concessie | Rotterdam stadsvervoer |
Lijnsoort | Nachtbus |
Materieel | Mercedes Citaro |
Frequenties
| |
Spits | rijdt niet |
Dal | rijdt niet |
Avond | 2x/nacht (alleen van zaterdag op zondag) |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn B17 is een nachtbus en rijdt van Rotterdam via Bergschenhoek en Bleiswijk naar Zoetermeer.
Route
Halte | ||
Rotterdam, Centraal Station | ||
Rotterdam, Weena | ||
Rotterdam, Schiekade | ||
Rotterdam, Eudokiaplein | ||
Rotterdam, Van den Hoonaardstraat | ||
Rotterdam, Soetendaalseweg | ||
Rotterdam, Station Noord (richting Bleiswijk) | ||
Rotterdam, Lommerrijk | ||
Rotterdam, C.N.A. Looslaan | ||
Rotterdam, De Montignylaan | ||
Rotterdam, Liduinaplein | ||
Rotterdam, Grindweg | ||
Rotterdam, 't Vaantje | ||
Bergschenhoek, De Rustenburg | ||
Bergschenhoek, Boterdorpseweg | ||
Bergschenhoek, Begraafplaats | ||
Bergschenhoek, Dorpsstraat | ||
Bergschenhoek, Hoekeindsebrug | ||
Bleiswijk, Hoekeindseweg 79 | ||
Bleiswijk, Lijsterlaan | ||
Bleiswijk, Nachtegaallaan | ||
Bleiswijk, Eendendreef | ||
Bleiswijk, Gruttostraat | ||
Bleiswijk, Edisonlaan | ||
Bleiswijk, Alfred Nobelstraat | ||
Bleiswijk, Trompstraat | ||
Bleiswijk, Korenmolenweg | ||
Bleiswijk, Veiling | ||
Zoetermeer, Silverdome | ||
Zoetermeer, Pruimgaarde | ||
Zoetermeer, Vaartdreef | ||
Zoetermeer, Saloméschouw | ||
Zoetermeer, Zwaardslootseweg | ||
Zoetermeer, Centrum West (richting Rotterdam CS) | ||
Zoetermeer, Station Voorweg (richting Rotterdam CS) | ||
Zoetermeer, Hoflaan |