Lijn WX Alkmaar Station - Den Helder Station
Voormalige buslijn WX (27) | |
Vervoerder(s) | NACO |
Regio | Noord-Holland Noord |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 1x/2 uur |
Dal | 1x/2 uur |
Avond | 1x/2 uur |
Zaterdag | 1x/2 uur |
Zondag | 1x/2 uur |
Lijn WX reed van Alkmaar via Schoorldam, Burgervlotbrug, Petten, Sint Maartensvlotbrug, 't Zand en De Kooy naar Den helder.
Route
Route is niet compleet
Halte | ||
Alkmaar, Station | ||
Koedijk, Zuid | ||
Koedijk, Noord | ||
Schoorldam | ||
Zijpersluis | ||
Burgervlotbrug | ||
Petten | ||
Sint Maartenszee | ||
Sint Maartensvlotbrug | ||
Stolpervlotbrug | ||
't Zand, Vlotbrug | ||
't Zand, Westeinde | ||
Blauwe Keet | ||
De Kooy, Vliegkamp | ||
Den Helder, Station |
Geschiedenis
Deze lijn is op een onbekend moment ontstaan.
Op een onbekend moment tussen 1969 en 1971 werd deze lijn samengevoegd met lijn O tot een nieuwe lijn O.