Lijn 15 Marloie Gare - La Roche Quai du Gravier
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 15 in België | |
Vervoerder(s) | TEC |
Concessie | Namur-Luxembourg |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 0-1x/uur |
Spits (vakantie) | 1x/2 uur |
Dal | 1x/2 uur |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | 3x/dag |
Zondag | 3x/dag |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 15 rijdt van Marloie via Marche-en-Famenne, Charneux, Roy, Grimbiemont, Lignières, Gênes, Halleux en Beausaint naar La Roche.
In de ochtendspits rijdt één rit via Waha en Marche Athénée, in de middagspits beginnen twee ritten bij Marche Athénée. Op zaterdag en zondag wordt alleen de snelle route gereden.
Route
Halte | ||
Marche-en-Famenne, Cimetière | ||
Marche-en-Famenne, Institut Saint-Laurent | ||
Marche-en-Famenne, IND | ||
Marche-en-Famenne, Athénée | ||
Marche-en-Famenne, Rue Pierre Saint-Hubert | ||
Marche-en-Famenne, Les His | ||
Marloie, Ma Campagne | ||
Marloie, Point du Jour | ||
Marloie, Chemin de Waha | ||
Waha, Rue du Maquis | ||
Waha, Route de Marloie | ||
Waha, Eglise | ||
Waha, Rue du Chêne | ||
Waha, Cité Militaire | ||
Waha, Rue Trinchevaux | ||
Waha, Rue de Hedrée | ||
Waha, Rue du Maquis | ||
Marloie, Chemin de Waha | ||
Marloie, Dépôt TEC | ||
Marloie, Gare | ||
Marloie, Eglise | ||
Marloie, Spar | ||
Marloie, Maison Glatigny | ||
Marloie, Point du Jour | ||
Marloie, Ma Campagne | ||
Marche-en-Famenne, Les His | ||
Marche-en-Famenne, Rue Pierre Saint-Hubert | ||
Marche-en-Famenne, Athénée | ||
Marche-en-Famenne, Avenue de la Toison d'Or | ||
Marche-en-Famenne, Gare | ||
Marche-en-Famenne, Rue de la Campagnatte | ||
Marche-en-Famenne, Rue de Luxembourg no. 46 | ||
Hollogne, Rue de Bastogne | ||
Hollogne, Route de Waha | ||
Waha, Rue Saint-Denis no. 7 | ||
Waha, Rue Saint-Denis no. 22 | ||
Waha, Eglise | ||
Waha, Route de Marloie | ||
Waha, Rue de Hedrée | ||
Waha, Rue Trinchevaux | ||
Waha, Cité Militaire | ||
Waha, Rue du Chêne | ||
Waha, Rue Saint-Denis no. 22 | ||
Waha, Rue Saint-Denis no. 7 | ||
Hollogne, Route de Waha | ||
Hollogne, Route de la Roche | ||
Hollogne, Rue de la Rochette | ||
Grimbiemont, Trifoy | ||
Hollogne, Thier de l'eau no. 163 | ||
Charneux, Route de Bastogne 8 | ||
Charneux, Rue du Poteau | ||
Charneux, Eglise | ||
Roy, Haut | ||
Roy, Eglise | ||
Roy, Rue de Grusonne | ||
Grimbiemont, Grand'Route | ||
Grimbiemont, Eglise | ||
Lignières, Quatre Bras | ||
Lignières, Eglise | ||
Lignières, Quatre Bras | ||
Lignières, Route de la Roche | ||
Gênes, Quatre Bras | ||
Gênes, Rue Saint-Isidore no. 3 | ||
Gênes, Eglise | ||
Gênes, Petit Pierri | ||
Halleux, Ecole | ||
Halleux, Eglise | ||
Ronchamps, Route de Halleux no. 32 | ||
Vecmont, Grand Route | ||
Ronchampay, Grand Route | ||
Beausaint, Centre | ||
Beausaint, Route de la Roche no. 15 | ||
La Roche, Quai de l'Ourthe | ||
Hodister, Racelle no. 1 | ||
Hodister, Bois du Ry | ||
Vecpré, Route de Petit-Halleux | ||
Vecpré, Moulin Halleux | ||
Vecpré, Queue de Vache | ||
La Roche, Camping Cosmopolite | ||
La Roche, La Claire Fontaine | ||
La Roche, Quai du Gravier | ||
La Roche, Quai de l'Ourthe |