Lijn 158 Den Oever Busstation - Den Helder Station
Versie door Pijnackerbus (overleg | bijdragen) op 5 dec 2009 om 10:08
Buslijn 158 | |
Vervoerder(s) | Connexxion |
Concessie | Noord-Holland Noord |
Lijnsoort | Spitsbus |
Materieel | VDL Berkhof Ambassador |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 158 is een spitsbus en rijdt van Den Oever via Oosterland, Hippolytushoef, Westerland, Anna Paulowna en Breezand naar Den Helder.
Route
Halte | ||
Den Oever, Busstation | ||
Den Oever, Oeverdijk | ||
Den Oever, Vlieterstraat | ||
Den Oever, Hofstraat | ||
Den Oever, Molgerdijk | ||
Oosterland, Oosterland | ||
Oosterland, Vatropperweg | ||
Oosterland, Smerperweg | ||
Oosterland, Hofweg | ||
Hippolytushoef, De Weel | ||
Hippolytushoef, Mering | ||
Hippolytushoef, N99 | ||
Westerland, Hollebalgweg | ||
Westerland, De Dentele | ||
Westerland, Rode Keet | ||
Van Ewijcksluis, Rode Veer | ||
Anna Paulowna, Oude Gemeentehuis | ||
Anna Paulowna, Geerligslaan | ||
Anna Paulowna, Station | ||
Anna Paulowna, Drie Bruggen | ||
Anna Paulowna, Gelderse Buurt | ||
Breezand, Zandvaart | ||
Breezand, Tulpenstraat | ||
Breezand, Ceresplein | ||
Breezand, Wijdenes / Spaansweg | ||
Breezand, R.K. Kerk | ||
Breezand, Spoorwegovergang | ||
Breezand, J.C. de Leeuwweg | ||
Breezand, Schorweg | ||
Breezand, Balgweg | ||
De Kooy, Kooypunt | ||
Den Helder, Airport Den Helder | ||
Den Helder, Quelderduin | ||
Den Helder, Vinkenstraat | ||
Den Helder, Sperwerstraat | ||
Den Helder, Station NS |