Lijn 62 Almere-Haven De Steiger - Almere-Stad Centrum
Versie door Etienne (overleg | bijdragen) op 17 jul 2015 om 11:30 (Nieuwe pagina aangemaakt met '{{VLijnInfo |route=Almere-Haven - Almere-Stad |lijnnr=62 |vervoerder=Flevodienst |lijnsoort=Stadsbus |regio=Flevoland-Zuid |periode=26 juni 1980 t/m ... |voorga...')
Voormalige buslijn 62 | |
Vervoerder(s) | Flevodienst |
Regio | Flevoland-Zuid |
Lijnsoort | Stadsbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | 26 juni 1980 t/m ... |
Voorganger(s) | geen |
Frequenties
| |
Spits | 3x/uur |
Dal | 3x/uur |
Avond | 2-3x/uur |
Zaterdag | 3x/uur |
Zondag | 2x/uur |
Lijn 62 reed van Almere-Haven naar Almere-Stad.
In de avonduren na 19:30 en op zondag werd niet door Almere-Haven gereden.
Route
Halte | ||
Almere-Haven, De Steiger | ||
Almere-Haven, De Hoven | ||
Almere-Haven, Centrum | ||
Almere-Haven, De Werven | ||
Almere-Haven, De Marken | ||
Almere-Haven, De Werven | ||
Almere-Haven, Centrum | ||
Almere-Haven, De Hoven | ||
Almere-Haven, De Steiger | ||
Almere-Stad, Stedenwijk-Midden | ||
Almere-Stad, Stedenwijk-Noord | ||
Almere-Stad, Centrum |
Geschiedenis
Vanaf 26 juni 1980 kon voor het eerst een buslijn naar Almere-Stad gaan rijden. Onder het nieuwe lijnnummer 62 ging een bus rijden tussen Almere-Haven en Almere-Stad, waarbij het eindpunt kwam te liggen in het Centrum. Bij De Steiger konden reizigers overstappen op de lijnen 60 en 61 van en naar Amsterdam en Bussum. De dienstregeling was daar dan ook op afgestemd, waardoor niet in een regelmatig patroon werd gereden.