Lijn 135 Den Haag Centraal Station - 's-Gravenzande Vaartplein
Voormalige snelbuslijn 135 | |
Vervoerder(s) | Westnederland |
Regio | Haaglanden |
Lijnsoort | Spitsbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | 29 mei 1983 t/m 27 mei 1989 |
Voorganger(s) | geen |
Opvolger(s) | 135 |
Frequenties
| |
Spits | 2-4x/uur |
Dal | reed niet |
Avond | reed niet |
Zaterdag | reed niet |
Zondag | reed niet |
Lijn 135 reed van Den Haag via Monster naar 's-Gravenzande.
Route
Halte | ||
Den Haag, Centraal Station | ||
Den Haag, Muzenstraat | ||
Den Haag, Grote Markt | ||
Den Haag, Brouwersgracht | ||
Den Haag, Lijnbaan | ||
Den Haag, Noordwest Buitensingel | ||
Den Haag, Monstersestraat | ||
Den Haag, De La Reyweg | ||
Den Haag, Castricumplein | ||
Den Haag, Dr. H.E. van Gelderlaan (vanaf 1988) | ||
Den Haag, Zichtenburglaan (vanaf 1988) | ||
Monster, Burg. Kampschoërstraat | ||
's-Gravenzande, Hoflaan | ||
's-Gravenzande, Kon. Julianaweg | ||
's-Gravenzande, Oudelandstraat | ||
's-Gravenzande, Vaartplein |
Geschiedenis
Op 29 mei 1983 werd een nieuwe sneldienst geïntroduceerd die in de ochtendspits van 's-Gravenzande naar Den Haag ging rijden en in de middagspits in omgekeerde richting.
Op 1 juni 1986 werd de frequentie in de ochtendspits verhoogd naar 4x/uur, vanwege het sterk toegenomen passagiersaanbod.
In de dienstregeling 1988/1989 waren inmiddels de haltes Dr. H.E. van Gelderlaan en Zichtenburglaan aan de route toegevoegd.
Op 28 mei 1989 werd de rijrichting in 's-Gravenzande omgedraaid. De eindhalte werd hierdoor verplaatst van het Vaartplein naar de Hoflaan. In de route buiten 's-Gravenzande en de dienstregeling vonden vrijwel geen wijzigingen plaats.