Lijn 848 Neuss, Johanna-Etienne-Krankenhaus - Lukaskrankenhaus
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 4 aug 2015 om 14:20
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 848 in Duitsland | |
Vervoerder(s) | SWN |
Concessie | VRR |
Lijnsoort | Stadsbus |
Stadsdienst | Neuss |
Materieel | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 3x/uur |
Dal | 3x/uur |
Avond | 2x/uur |
Zaterdag | 2x/uur |
Zondag | 2x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 848 rijdt van Johanna Etienne Krankenhaus via Hauptbahnhof en Pomona naar Lukaskrankenhaus.
Dienstregeling
- In het weekend wordt 's avonds tot 20:00 uur gereden.
Route
Halte | ||
Neuss, Johanna Etienne Krankenhaus | ||
Neuss, Schabernackstraße | ||
Neuss, Merowingerstraße | ||
Neuss, Engelbertstraße | ||
Neuss, Alemannenstraße | ||
Neuss, Wolberostraße | ||
↑ | Neuss, Hauptbahnhof Steig 5 | |
Neuss, Hauptbahnhof | ||
Neuss, Schwannstraße | ||
Neuss, Niedertor | ||
Neuss, Neustraße | ||
Neuss, Zolltor | ||
Neuss, Friedrich Elbert Platz | ||
Neuss, Schillerstraße | ||
Neuss, Weingartstraße | ||
Neuss, Sitterstraße | ||
Neuss, Schulzentrum | ||
Neuss, Pomona | ||
Neuss, Am Baldhof | ||
Neuss, Moselstraße/Stadtwerke | ||
Neuss, Polizeibehörde | ||
Neuss, Felkestraße | ||
Neuss, Hertzstraße | ||
Neuss, Lukaskrankenhaus (gekoppeld aan lijn 849) |