Lijn 66 Delft Station Centrum - Delfgauw Ruyven (2001-2006)
Voormalige buslijn 66 | |
Vervoerder(s) | Connexxion |
Regio | Haaglanden |
Lijnsoort | Stadsbus |
Materieel | Mercedes-Benz Sprinter |
Periode | Onbekend |
Opvolger(s) | 81 |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 2x/uur |
Avond | 2x/uur |
Zaterdag | 2x/uur |
Zondag | 2x/uur |
Lijn 66 reed van station Delft via het Centrum en de Wippolder naar Delfgauw.
Route
Halte | ||
Delft, Station Centrum | ||
Delft, In de Veste | ||
Delft, Michiel de Ruyterweg | ||
Delft, Poortlandplein | ||
Delft, Nassauplein | ||
Delfgauw, Laan der Zeven Linden | ||
Delfgauw, Gouden Rijderplein | ||
Delfgauw, Provinciale weg | ||
Delfgauw, Laan van Ruyven |