Lijn N69 Amsterdam Busstation Elandsgracht - Alkmaar Station
Buslijn N69 | |
Vervoerder(s) | Connexxion |
Concessie | Noord-Holland Noord |
Lijnsoort | Nachtbus |
Materieel | Mercedes Citaro G |
Frequenties
| |
Spits | - |
Dal | - |
Avond | 4 ritten alleen vrijdag~ en zaterdagnacht |
Zaterdag | - |
Zondag | - |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Nachtbus 69 rijdt van Amsterdam, via Krommenie, Castricum, Limmen en Heiloo naar Alkmaar. In Alkmaar wordt er aansluiting geboden op Nachtbus 60 naar Heerhugowaard.
Route
Halte | ||
Amsterdam, Marnixstraat | ||
Amsterdam, Leidseplein | ||
Krommenie, Station NS | ||
Castricum, Soomerwegh | ||
Castricum, Handelsstraat | ||
Limmen, Limmerbuurt | ||
Limmen, Kerkweg | ||
Limmen, Visweg | ||
Heiloo, Kapellaan | ||
Heiloo, Krommelaan | ||
Heiloo, Zevenhuizerlaan | ||
Heiloo, Stationsweg | ||
Heiloo, Slimpad | ||
Heiloo, Kerkelaan | ||
Heiloo, Kattenberg | ||
Heiloo, Spokenboschlaan | ||
Alkmaar, Kooimeerlaan | ||
Alkmaar, Vierstraten | ||
Alkmaar, Emmastraat / M.C.A. | ||
Alkmaar, Metiusgracht | ||
Alkmaar, Nassaulaan | ||
Alkmaar, Station NS |