Lijn 82 Simmerath Bushof - Monschau Altstadt
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 21 mrt 2015 om 09:44
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 82 in Duitsland | |
Vervoerder(s) | DB BAHN Rheinlandbus |
Concessie | AVV |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | 1x/uur (ma - vr, tot 21:00) |
Zaterdag | 1x/2 uur |
Zondag | 1x/2 uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 82 rijdt van Simmerath via Konzen en Imgenbroich naar Monschau.
Dienstregeling
- Voor scholieren zijn er op deze route diverse routevarianten op de hoofdroute en ook vele extra bussen. Deze bussen rijden over het algemeen onder lijnnummer S. Deze bussen kunnen zonder bericht uitvallen.
Route
Halte | ||
Simmerath, Bushof | ||
Simmerath, Berufsschule | ||
Simmerath, Am Gericht | ||
Konzen, Breitestraße | ||
Konzen, Bahnhof | ||
Konzen, Schmiede | ||
Konzen, Kirche | ||
Konzen, Heerstraße | ||
Imgenbroich, HIMO | ||
Imgenbroich, Nord | ||
Imgenbroich, Süd | ||
Monschau, Hargard | ||
Monschau, Serpentinen | ||
Monschau, Flora | ||
Monschau, Parkhaus |