Lijn 43 Valkenburg Th. Dorrenplein - Sittard Station
Voormalige buslijn 43 | |
Vervoerder(s) | LTM |
Regio's | Parkstad, Maastricht/Heuvelland |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | 1x/uur |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Lijn 43 reed van Valkenburg via Hulsberg, Arensgenhout, Schimmert, Spaubeek, Geleen en Munstergeleen naar Sittard.
Er werd alternerend rechtstreeks of via Groot Genhout gereden.
Route
Halte | ||
Valkenburg, Th. Dorrenplein | ||
Valkenburg, Nieuweweg | ||
Hulsberg, Emmaberg | ||
Hulsberg, Zendmast | ||
Hulsberg, Eikske | ||
Arensgenhout, Ravensbos | ||
Schimmert, Watertoren | ||
Schimmert, Oranjeplein | ||
Schimmert, Kerk | ||
Schimmert, Hoofdstraat 112 | ||
Schimmert, Op de Bies | ||
Schimmert, Weg naar Genhout | ||
Spaubeek, Dorpstraat 56 | ||
Spaubeek, Dorpstraat 16 | ||
Groot Genhout, Kapel | ||
Groot Genhout, Groot Genhouterstraat | ||
Groot Genhout, Kerk | ||
Klein Genhout, Klein Genhouterstraat | ||
Klein Genhout, Klein Genhout | ||
Beek, Kerk | ||
Beek, Hoolstraat | ||
Beek, Zwembad | ||
Neerbeek, Dorpsstraat 39 | ||
Neerbeek, Spaubeekerstraat 2 | ||
Beek, Looiwinkelstraat 63 | ||
Beek, Margrietstraat | ||
Spaubeek, Mauritsstraat | ||
Geleen, Ziekenhuis | ||
Geleen, Kluis | ||
Geleen, Sportpark | ||
Geleen, Rijksweg/Centrum | ||
Geleen, Beekhoverstraat | ||
Geleen, Oranjelaan 54 | ||
Geleen, Oranjelaan/Peschstraat | ||
Geleen, Abshoven | ||
Munstergeleen, Geleenstraat | ||
Munstergeleen, Markt | ||
Munstergeleen, Jongensschool | ||
Sittard, Watersley | ||
Sittard, Leyenbroek | ||
Sittard, Irenelaan | ||
Sittard, Beukeboom | ||
Sittard, Postkantoor | ||
Sittard, Stadsschouwburg | ||
Sittard, Station |