Lijn 601 Den Ham Driesprong - Almelo Het Noordik
Buslijn 601 | |
Vervoerder(s) | Syntus |
Concessie | Regio Twente |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | Onbekend |
Rijdt sinds | 8 december 2013 |
Frequenties
| |
Spits | 2-3x/dag |
Spits (vakantie) | rijdt niet |
Dal | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 601 rijdt van Den Haam via Daarle, Hoge Hexel en Vriezenveen naar Almelo.
Route
Halte | ||
Den Ham, Driesprong | ||
Vriezenveen, Hammerweg | ||
Daarle, Gereformeerde Kerk | ||
Hoge Hexel, Sliepersdijk | ||
Vriezenveen, Hammerweg (v.d. Bosch) | ||
Hoge Hexel, Sliepersdijk | ||
Daarle, Gereformeerde Kerk | ||
Den Ham, Driesprong | ||
Vroomshoop, Beatrixstraat | ||
Vroomshoop, Tonnendijk | ||
Westerhaar, Busstation | ||
Vriezenveen, Midden | ||
Vriezenveen, Zuivelfabriek | ||
Almelo, Het Noordik (Noordikslaan) |
Dienstregeling
- De bus rijdt alleen van maandag t/m vrijdag buiten de schoolvakanties;
- Rijdt alleen van de herfstvakantie tot de voorjaarsvakantie;
- In de ochtendspits rijdt er één rit Den Ham – Almelo. Op dinsdag rijdt deze rit een uur later dan op de overige werkdagen;
- In de middag rijdt er op dinsdag en vrijdag één rit. Op maandag, woensdag en donderdag rijden er in de middag twee ritten.