Lijn 43 Den Haag Station HS - Leiden Korevaarstraat
Voormalige buslijn 43 | |
Vervoerder(s) | NZH |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | .. t/m 28 mei 1978 |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 2x/uur |
Avond | 2x/uur |
Zaterdag | 2x/uur |
Zondag | 2x/uur |
Lijn 43 rijdt van Den Haag via Wassenaar, Leiden en Oegstgeest naar Leiden.
In de avonduren vanaf 19.15 en op zondagochtend vroeg werd tot station Leiden gereden. Op koopavonden (meestal donderdag) werd tot 21.30 naar de Lange Mare gereden.
Route
Route is niet compleet
Halte | ||
Den Haag, Station HS | ||
Den Haag, Centraal Station | ||
Den Haag, Bezuidenhout/Laan van N.O.I. | ||
Wassenaar, Wittenburgerweg | ||
Wassenaar, Kievit | ||
Wassenaar, Van Oldenbarneveldtweg | ||
Wassenaar, Rozenplein | ||
Leiden, Haagsche Schouw | ||
Oegstgeest, Leidsebuurt | ||
Leiden, Station | ||
Leiden, Korevaarstraat |
Geschiedenis
Op 28 mei 1978 werd het eindpunt in het centrum van Leiden verlegd van de Lange Mare naar de Korevaarstraat. De route op de rest van het traject en de dienstregeling bleef ongewijzigd.
In de dienstregeling 1980/1981 werd inmiddels op zondag de gehele dag van/tot station Leiden gereden.