Lijn 82 Montfort Markt - Pepinusbrug Pepijnklinieken
Versie door Wikibot (overleg | bijdragen) op 7 nov 2012 om 04:23 (Afbeeldingen in routestrip vervangen door Sjabloon:Rimg)
Voormalige buslijn 82 | |
Vervoerder(s) | Hermes |
Concessie | Noord- en Midden-Limburg (2004) |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Den Oudsten B88, Mercedes-Benz Sprinter |
Periode | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | reed niet |
Zaterdag | reed niet |
Zondag | reed niet |
Lijn 82 reed van Montfort via Sint-Joost, Echt en Pey naar Pepinusbrug.
Route
Halte | ||
Montfort, Markt | ||
Montfort, Dijk | ||
Sint Joost, Kerk | ||
Echt, Galvanistraat | ||
Echt, Maasbrachterweg | ||
Echt, Diepstraat | ||
Echt, Molenstraat | ||
Echt, Bejaardencentrum 'De Eghte' | ||
Echt, Prins Hendrikstraat | ||
Echt, Kortestraat / Mussenstraat | ||
Echt, Peijerstraat / Kortestraat | ||
Echt, Station NS | ||
Pey, Bosstraat | ||
Pey, Houtstraat 52/77 | ||
Pey, Brugweg / Houtstraat | ||
Pey, Marisheem | ||
Pepinusbrug, Pepijnklinieken |