Lijn 173 Eindhoven Station NS - Weert Floralaan
Voormalige buslijn 173 | |
Vervoerder(s) | BBA |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | 1 mei 1994 t/m ... |
Voorganger(s) | 173 |
Opvolger(s) | 173 |
Frequenties
| |
Spits | 2-4x/uur |
Spits (vakantie) | 2x/uur |
Dal | 1-2x/uur |
Avond | 1x/uur |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Lijn 173 reed van Eindhoven via Leende, Maarheeze, Soerendonk en Budel naar Weert.
In de ochtendspits reed 2x/uur een extra rit vanaf Budel en in de middagspits reed 2x/uur een extra rit tussen Eindhoven en Maarheeze, de reguliere rit naar Weert reed dan als snelbus tot Maarheeze. Daarnaast reed één rit in Weert naar de Ph. van Horneschool.
In de (brede) spits- eindigde éénmaal per uur een rit in Budel. Op de rest van het traject reed slechts 1x/uur een bus. Op zaterdagmiddag reden nog twee extra ritten Eindhoven - Budel v.v.
Later verviel het traject naar Floralaan weer en werd het station het nieuwe eindpunt, zoals eerder ook al het geval was geweest.
Route
Route is niet compleet
Halte | ||
Eindhoven, Station NS | ||
Eindhoven, Keizersgracht | ||
Eindhoven, Stratumsedijk | ||
Eindhoven, Floraplein | ||
Leende, Dorpstraat | ||
Maarheeze, Moonslaan | ||
Soerendonk, Dorpstraat | ||
Budel, Dr. Mathijssenstraat | ||
Budel, Nieuwstraat | ||
Budel-Schoot, Vogelsplein | ||
Budel-Dorplein, Josephplein | ||
Weert, Kempenweg | ||
Weert, Station NS | ||
Weert, De Burcht | ||
Weert, Floralaan | ||
Weert, De Burcht |