Lijn 10 Utrecht, Station Lunetten - Rijpwetering
Buslijn 10 | |
Vervoerder(s) | U-OV (Qbuzz) |
Concessie | Regio Utrecht |
Lijnsoort | Stadsbus |
Materieel | Mercedes-Benz Citaro, VDL Berkhof Ambassador, Mercedes-Benz Citaro G |
Rijdt sinds | 8 december 2013 |
Voorganger(s) | 10 |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 2x/uur |
Avond | 2x/dag (ri. Lunetten) |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 10 rijdt van station Utrecht Lunetten via Kanaleneiland, Oudenrijn en Oog in Al naar Leidsche Rijn.
De twee laatste ritten rijden alleen naar Lunetten en rijden in aansluiting op het bezoekuur van het St. Antonius Ziekenhuis.
Route
Halte | ||
Utrecht, Station Lunetten | ||
Utrecht, Texel | ||
Utrecht, Brennerbaan | ||
Utrecht, Stelviobaan | ||
Utrecht, Lunettenbaan | ||
Utrecht, Linschotensingel | ||
Utrecht, 't Goylaan | ||
Utrecht, Socrateslaan | ||
Utrecht, Europaplein | ||
Utrecht, Vasco da Gamalaan | ||
Utrecht, Afrikalaan | ||
Utrecht, Struyckenlaan | ||
Utrecht, 24 Oktoberplein-Zuid | ||
Utrecht, Welgelegen | ||
Utrecht, Den Hommel | ||
Utrecht, Beethovenlaan | ||
Utrecht, Everard Meysterlaan | ||
Utrecht, Racinelaan | ||
Utrecht, Spinozaweg | ||
Utrecht, Vredenburg Leidsche Rijn | ||
Utrecht, Madridstraat | ||
Utrecht, Jan Wolkerssingel | ||
Utrecht, Station Leidsche Rijn | ||
Utrecht, Soestwetering/Antonius Ziekenhuis | ||
Utrecht, The Wall | ||
Utrecht, Soestwetering/Antonius Ziekenhuis |
Geschiedenis
Vanaf 8 december 2013 werd het vervoer in Utrecht en omgeving overgenomen door Qbuzz, als winnaar van de nieuwe concessie Regio Utrecht. De diensten worden gereden onder de naam U-OV.
De voormalige lijn 10 kwam te vervallen tussen Oog in Al en De Uithof. Daarvoor in de plaats ging de lijn doorrijden naar Leidsche Rijn, waar een nieuw eindpunt gecreëerd werd bij het nieuwe St. Antonius Ziekenhuis.