Lijn 7 Apeldoorn, Station - Orden
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 12 dec 2014 om 23:03 (Regenmaker heeft pagina Lijn 7 Ringlijn Apeldoorn, Busstation/NS - Orden naar Lijn 7 Ringlijn Apeldoorn, Station - Orden hernoemd)
LET OP! Deze pagina is al aangepast aan de nieuwe dienstregeling, die geldt vanaf 1 juli 2024. Voor informatie over de huidige dienstregeling zie het kopje geschiedenis of de website van de vervoerder. |
Buslijn 7 | |
Vervoerder(s) | Syntus |
Concessie | Veluwe |
Lijnsoort | Stadsbus |
Materieel | VDL Berkhof Ambassador |
Rijdt sinds | 9 december 2012 |
Voorganger(s) | 7 |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 2x/uur |
Avond | 2x/uur |
Zaterdag | 2x/uur |
Zondag | 2x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 7 rijdt vanaf station Apeldoorn een lusroute via het Centrum, Orden en Driehuizen.
De route in de andere richting wordt gereden door lijn 6. Deze lijn rijdt echter ook via de Rijkskantoren en heeft een andere route in Orden.
Route
Halte | ||
Apeldoorn, Busstation/NS | ||
Apeldoorn, Hoofdstraat | ||
Apeldoorn, Amaliapark | ||
Apeldoorn, Ritbroekstraat | ||
Apeldoorn, Prinses Beatrixlaan | ||
Apeldoorn, Blekersweg | ||
Apeldoorn, Edelweisslaan | ||
Apeldoorn, Eburonenstraat | ||
Apeldoorn, Albert Cuyplaan | ||
Apeldoorn, Ordenplein | ||
Apeldoorn, Mandala/Kazerne | ||
Apeldoorn, Treverilaan | ||
Apeldoorn, Orderparkweg | ||
Apeldoorn, Driehuizerweg | ||
Apeldoorn, Asselsestraat | ||
Apeldoorn, Prins Willem Alexanderlaan | ||
Apeldoorn, Ritbroekstraat | ||
Apeldoorn, Amaliapark | ||
Apeldoorn, Hoofdstraat | ||
Apeldoorn, Kanaalstraat | ||
Apeldoorn, Busstation/NS |
Geschiedenis
Op 9 december 2012 werd de stadsdienst van Apeldoorn geheel nieuw opgezet, dit gebeurde mede door de grote wijzigingen die de NS doorvoerde in de vertrektijden. De voormalige lijn 7 werd geknipt op het busstation. Het traject van/naar Orden bleef rijden onder het lijnnummer 7, het traject van/naar Zuidbroek ging gedeeltelijk verder onder de lijnnummers 8 en 9.