Lijn 77 Arnhem Centraal Station - Groenlo Markt
Voormalige buslijn 77s | |
Vervoerder(s) | GSM |
Lijnsoort | Spitsbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | t/m 1 juni 1991 |
Frequenties
| |
Spits | 0-2x/uur |
Spits (vakantie) | reed niet |
Dal | reed niet |
Avond | reed niet |
Zaterdag | reed niet |
Zondag | reed niet |
Lijn 77 was een buslijn die vanaf Arnhem via Lathum, Giesbeek, Angerlo, Drempt, Doetinchem, Varsseveld en Lichtenvoorde naar Groenlo reed.
Route
Halte | ||
Arnhem, Busstation/NS | ||
Arnhem, Willemsplein | ||
Arnhem, Musis Sacrum | ||
Arnhem, Velperplein / Van Muylwijkstraat | ||
Arnhem, Velperpoort | ||
Arnhem, Hoflaan | ||
Arnhem, Raapopseweg | ||
Arnhem, Huygenslaan | ||
Arnhem, Oude Velperweg | ||
Arnhem, Staiton Presikhaaf | ||
Arnhem, Dongestraat | ||
Arnhem, IJssellaan | ||
Arnhem, Lange Wal | ||
Arnhem, Winkelcentrum Presikhaaf | ||
Arnhem, Keulseslag | ||
Arnhem, R.K. Pedagogische Academie | ||
Lathum, Kerkstraat | ||
Giesbeek, Zwalmstraat | ||
Angerlo, 't Klooster | ||
Drempt, De Braamberg | ||
Doetinchem, Den Ooiman | ||
Doetinchem, Busstation | ||
Doetinchem, Albert Heijn | ||
Doetinchem, Gemeentehuis | ||
Doetinchem, Station NS | ||
Doetinchem, Oost | ||
Varsseveld, Den Es | ||
Varsseveld, Zelhemseweg | ||
Varsseveld, Gemeentehuis | ||
Lichtenvoorde, Ludgerusschool | ||
Lichtenvoorde, Markt | ||
Lichtenvoorde, Hulshof | ||
Groenlo, Markt |
Geschiedenis
Het is onbekend wanneer lijn 77 is ontstaan. In de dienstregeling van 2 juni 1985 reed lijn 77 in de ochtendspits drie ritten: de eerste reed van Doetinchem naar Arnhem, de tweede van Groenlo naar Arnhem en de laatste van Groenlo naar Doetinchem. In de middagspits reden twee ritten van Doetinchem naar Groenlo.
Per 31 mei 1987 gingen in de middagspits vier ritten rijden in een uurdienst: de eerste en de laatste van Arnhem naar Doetinchem en daartussen twee van Arnhem naar Groenlo. Op 28 mei 1989 werd de dienstregeling uitgebreid: in de ochtendspits kwam een extra rit van Doetinchem naar Arnhem te rijden. In de middagspits werden drie ritten toegevoegd die van Arnhem naar Giesbeek gingen rijden. Hierdoor ontstond tussen Arnhem en Giesbeek een halfuursdienst. Op 2 juni 1991 werd lijn 77 opgeheven.