Lijn 44 Doetinchem Busstation - Beek Kerk
Versie door Wikibot (overleg | bijdragen) op 7 nov 2012 om 03:45 (Afbeeldingen in routestrip vervangen door Sjabloon:Rimg)
Voormalige buslijn 44 | |
Vervoerder(s) | GSM |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | 31 mei 1987 t/m .... |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | reed niet |
Koopavond | 1x/dag |
Zaterdag | 1x/2 uur |
Zondag | reed niet |
Lijn 44 reed van Doetinchem via Wehl, Kilder en Loerbeek naar Beek.
Deze lijn ontstond op 31 mei 1987 toen het traject Beek - Tolkamer kwam te vervallen. Het is onbekend wat er verder met deze lijn is gebeurd.
Route
Halte | ||
Doetinchem, Busstation | ||
Doetinchem, Grutstraat | ||
Doetinchem, Worpplein | ||
Doetinchem, Sportpark Zuid | ||
Doetinchem, Misset | ||
Doetinchem, Edisonstraat | ||
Wehl, Bokkenstraat | ||
Wehl, School | ||
Wehl, Wilhelminaplein | ||
Wehl, Raphaëlstraat | ||
Wehl, Station NS | ||
Kilder, Rabobank | ||
Kilder, Beekseweg | ||
Kilder, Groot Lobberikweg | ||
Loerbeek, Hendricksen | ||
Loerbeek, Ten Benzel | ||
Beek, Coöperatie | ||
Beek, Timmerfabriek | ||
Beek, Arnhemseweg | ||
Beek, Kerk |