Lijn 65 Zaandam, Brigantijnstraat - Station NS
Buslijn 65 | |
Vervoerder(s) | Connexxion |
Concessie | Zaanstreek |
Lijnsoort | Stadsbus |
Materieel | VDL Berkhof Ambassador |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 2x/uur |
Avond | 1x/uur |
Zaterdag | 2x/uur |
Zondag | 2x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 65 rijdt van de wijk Peldersveld en Hoornse Veld naar het station van Zaandam. Op de Brigantijnstraat gaat lijn 65 altijd verder als lijn 66.
Route
Halte | ||
Zaandam, Brigantijnstraat | ||
Zaandam, Barkstraat | ||
Zaandam, Tjalkstraat | ||
Zaandam, Zaans Medisch Centrum | ||
Zaandam, Van Goghweg / Westzijde | ||
Zaandam, J. van Goyenkade | ||
Zaandam, Westerwateringtunnel | ||
Zaandam, Station NS |