Lijn 664 Strijen Julianastraat - Klaaswaal Rijksstraatweg
Versie door Wikibot (overleg | bijdragen) op 7 nov 2012 om 04:10 (Afbeeldingen in routestrip vervangen door Sjabloon:Rimg)
Voormalige buslijn 664 | |
Vervoerder(s) | TCR i.o.v. Arriva |
Concessie | Hoekse Waard - Goeree-Overflakkee |
Lijnsoort | Scholierenlijn |
Materieel | Ambassador |
Periode | t/m 26 maart 2010 |
Frequenties
| |
Spits | 1x/dag |
Dal | reed niet |
Avond | reed niet |
Zaterdag | reed niet |
Zondag | reed niet |
Scholierenlijn 664 reed in de ochtend één rit van halte Julianastraat in Strijen via De Klem en Numansdorp-Oudesluis naar halte Rijksstraatweg in Klaaswaal.
Route
Halte | ||
Strijen, Julianastraat | ||
Strijen, Politiebureau | ||
Strijen, Nieuwestraat | ||
Strijen, Leeuwerikstraat | ||
De Klem, De Klem | ||
Numansdorp, Oudesluis | ||
Klaaswaal, Rijksstraatweg |