Lijn 42 Sint-Truiden Station - Landen Station
Streekbuslijn 42 in België Bekijk de voormalige lijnen 42 | |
Vervoerder(s) | De Lijn, Cintral i.o.v. De Lijn |
Concessie | Limburg |
Materieel | Mercedes-Benz Citaro LE, Jonckheere Transit 2000, Van Hool A600, Mercedes-Benz O.405 |
Frequenties | |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | 1x/uur (tot 21.00) |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | rijdt niet |
Lijn 42 rijdt van Sint-Truiden via Bevingen, Kerkom, Muizen, Buvingen, Borlo, Niel, Gingelom, Montenaken, Wezeren en Walsbets naar Landen.
In de spitsrichting rijden ritten van/naar Landen Mariahof en ook rijdt één rit dan via Kerkom Dorp.
Route
Halte | ||
Sint-Truiden, Station | ||
Sint-Truiden, Stationsstraat | ||
Sint-Truiden, Zwembad | ||
Sint-Truiden, Naamsepoort | ||
Sint-Truiden, Europaplein | ||
Sint-Truiden, Kattenstraat | ||
Sint-Truiden, N.O. Omleiding | ||
Bevingen, Centrum | ||
Bevingen, Romeinse Steenweg | ||
Kerkom, Weg naar Kerkom | ||
Kerkom, Truilingenstraat | ||
Kerkom, Kerkstraat | ||
Kerkom, Kasteelzicht | ||
Kerkom, Borloweg | ||
Kerkom, Kerkstraat | ||
Muizen, Hoeve | ||
Buvingen, Weg naar Gingelom | ||
Buvingen, Weg naar Mielen | ||
Buvingen, Kerk | ||
Buvingen, Berg | ||
Borlo, Keibergstraat | ||
Borlo, Kerk | ||
Borlo, Jeuksestraat | ||
Borlo, Bergstraat | ||
Niel-bij-Sint-Truiden, Buvingenstraat | ||
Niel-bij-Sint-Truiden, Naamsestraat | ||
Niel-bij-Sint-Truiden, Oude Katsei | ||
Gingelom, Den Kulter | ||
Gingelom, Kerk | ||
Gingelom, Regentwijk | ||
Gingelom, Kruispunt | ||
Gingelom, Station | ||
Niel, Fabriekswijk | ||
Montenaken, Sint-Truiderbaan | ||
Montenaken, Dehasque | ||
Montenaken, Gemeentehuis | ||
Montenaken, Markt | ||
Montenaken, Kerkhof | ||
Wezeren, Kerk | ||
Wezeren, Wezerenstraat | ||
Wezeren, School | ||
Walsbets, Kerk | ||
Landen, Overweg | ||
Landen, Station | ||
Landen, Sint-Gertrudisinstituut | ||
Landen, Hertog van Brabantlaan | ||
Landen, Maartstraat | ||
Landen, Bronplein | ||
Landen, Mariahof |