Aachen Bushof
Aachen | |
---|---|
Plaats | Aachen |
Verkeersverbond(en) | AVV, Zuid-Limburg |
Vervoerder(s) | ASEAG, Veolia Transport |
Vorm | Perronbusstation, Stripbusstation |
Type | Statisch |
Het Bushof in Aachen is het centrale busstation waar de meeste lijnen in de stad Aachen bij elkaar komen. Het bestaat uit een perronbusstation en enkele stripvakken langs de straat.
Inhoud
Lijnen
Stadsbus (ASEAG)
- 2: Preuswald - Kronenberg - Bushof - Rothe Erde - Eilendorf
- 4: Uniklinik - Kronenberg - Bushof - Kaiserplatz
- 5: Uniklinik - Schanz - Bushof - Rothe Erde - Brand
- 23: Campus - Bushof - Hüls
- 32: Bushof - Kronenberg - Uniklinik
- 43: Bushof - Hüls
- 45: Uniklinik - Bushof - Brand
- 53: Bushof - Ronheide
- 73: Rothe Erde - Bushof - Uniklinik
- 75: Bushof - Schanz - Horn
Streekbus (ASEAG)
- 1: Schevenhütte - Gressenich - Werth - Mausbach - Fleuth - Vicht - Stolberg - Atsch - Verlautenheide - Haaren - Aachen - Lintert
- 7: Aachen - Richterich
- 11: Schmithof - Walheim - Schleckheim - Oberforstbach - Aachen - Würselen - Broichersiedlung
- 12: Aachen - Eilendorf - Stolberg
- 14: Aachen - Hauset - Eynatten - Raeren - Eupen (ook door TEC)
- 15: Aachen - Brand - Dorff - Breinig - Mausbach
- 16: Hbf - Bushof - ASEAG - Weiden
- 17: Aachen - Richterich - Locht
- 21: Aachen - Würselen - Herzogenrath - Merkstein - Übach-Palenberg
- Lijn 22 Stolberg Mühlener Bahnhof - Aachen Melaten Campus
- 24: Kelmis - Aachen - Laurensberg
- 25: Vaals - Aachen - Brand - Büsbach - Stolberg
- 27: Aachen - Vetschau - Kohlscheid
- 33: Vaals - Aachen
- 34: Kerkrade - Kohlscheid - Aachen - Brand
- 35: Vaals - Aachen - Brand - Kornelimünster - Walheim - Hahn - Breinig
- 36: Aachen - Oberforstbach - Sleckheim
- 37: Aachen - Laurensberg - Orsbach - Lemiers
- 41: Aachen - Oberforstbach - Schleckheim - Walheim - Schmithof - Sief
- 44: Heerlen - Kerkrade - Horbach - Richterich - Aachen (ook door Veolia Transport)
- 46: Walheim - Schmithof - Lichtenbusch - Aachen - Verlautenheide
- 47: Aachen - Richterich - Kohlscheid - Herzogenrath - Merkstein
- 51: Aachen - Würselen - Alsdorf - Baesweiler
- 52: Aachen - A4 - Eschweiler
- 55: Vaals - Aachen - Brand - Kornelimünster - Schleckheim - Lichtenbusch
- 57: Verlautenheide - Eilendorf - Rothe Erde - Bushof - Richterich - Kohlscheid - Herzogenrath - Merkstein
- 65: Aachen - Brand - Kornelimünster - Walheim
- 66: Aachen - Brand - Kornelimünster - Walheim - Roetgen - Konzen - Monschau
- 68: Aachen - Brand - Kornelimünster - Walheim - Schmithof - Roetgen - Lammersdorf - Simmerath
- 77: Aachen - Richterich
Belbus (ASEAG)
Snelbus (ASEAG)
- 125s: Aachen - Brand - Büsbach - Stolberg
- 135s: Aachen - Brand - Kornelimünster - Walheim - Venwegen
- 147s: Aachen - Kohlscheid - Herzogenrath - Merkstein
- 151: Aachen - Würselen - Alsdorf - Baesweiler
- 173s: Aachen - Brand
- SB11: Aachen - Würselen - Hoengen - Schleiden - Aldenhoven - Jülich
- SB63: Aachen - Simmerath - Vogelsang - Schleiden
Nachtbus (ASEAG)
- N1: Aachen - Rothe Erde - Brand - Kornelimünster - Walheim - Oberforstbach - Aachen
- N2: Aachen - Richterich - Locht - Kerkrade - Horbach - Richterich - Aachen
- N3: Aachen - Verlautenheide - Würselen - Herzogenrath - Merkstein - Herzogenrath - Kohlscheid - Aachen
- N4: Aachen - Vaals - Aachen
- N5: Aachen - Lichtenbusch - Oberforstbach - Schlekheim - Kornelimünster - Brand - Aachen
- N6: Aachen - Kohlscheid - Würselen - Bardenberg - Würselen - Haaren - Aachen
- N7: Aachen - Kelmis
- N8: Aachen - Eilendorf - Stolberg - Eilendorf - Aachen
- N13: Aachen - Weisweiler - Langerwehe - Eschweiler - Aachen