Lijn 60/1 Couvin Gare SNCB - Chimay Gare
Streekbuslijn 60/1 in België Bekijk de voormalige lijnen 60/1 | |
Vervoerder(s) | TEC |
Concessie | Namur-Luxembourg |
Materieel | Onbekend |
Frequenties | |
Spits | 1x/uur |
Spits (vakantie) | 0-1x/uur |
Dal | 1x/2 uur |
Dal (vakantie) | 1x/dag |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | 2x/dag |
Zondag | 1x/dag (vakantie niet) |
Lijn 60/1 rijdt van Couvin via Pesche, Dailly, Presgaux, Gonrieux, Baileux en Forges naar Chimay.
Route
Halte | ||
Couvin, Gare SNCB | ||
Couvin, Côte de Chimay | ||
Couvin, Champagnat | ||
Pesche, Couvent | ||
Pesche, Eglise | ||
Pesche, Village | ||
Dailly, Route de Pesche | ||
Dailly, Place | ||
Dailly, Chapelle | ||
Gonrieux, Résidence Kennedy | ||
Gonrieux, Bas | ||
Presgaux, Culot | ||
Presgaux, Village | ||
Presgaux, Rue des Forges | ||
Presgaux, Rue de Pesche | ||
Gonrieux, Haut | ||
Gonrieux, Eglise | ||
Gonrieux, Bas | ||
Baileux, Boutonville Bas | ||
Baileux, Zoning | ||
Baileux, Cité | ||
Baileux, Route de Rocroi | ||
Baileux, Eglise | ||
Baileux, Cimetière | ||
Bourlers, Place Communale | ||
Forges, Cité | ||
Forges, La Poterie | ||
Forges, Dépôt | ||
Forges, Village | ||
Forges, Cimetière | ||
Forges, Bas du Village | ||
Forges, Laiterie | ||
Chimay, Le Gibet | ||
Chimay, Route de Forges | ||
Chimay, Clinique | ||
Chimay, Place Froissart | ||
Chimay, Gare |