Lijn B19 Rotterdam Centraal Station - Hoek van Holland Strandweg
Versie door Pijnackerbus (overleg | bijdragen) op 21 jul 2009 om 09:21 (Nieuwe pagina: {{LijnInfo |lijnnr=B19 |vervoerder=RET |concessie=Rotterdam stadsvervoer |materieel=Mercedes Citaro |lijnsoort=Nachtbus |frequentie_avond=3x/nacht (''Alle...)
Buslijn B19 | |
Vervoerder(s) | RET |
Concessie | Rotterdam stadsvervoer |
Lijnsoort | Nachtbus |
Materieel | Mercedes Citaro |
Frequenties
| |
Spits | rijdt niet |
Dal | rijdt niet |
Avond | 3x/nacht (Alleen in de nacht zaterdag/zondag) |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn B19 rijdt een ringlijn van Rotterdam via Naaldwijk, 's Gravezande, Hoek van Holland en Maasdijk naar Rotterdam.
Route
Halte | ||
Rotterdam, Centraal Station | ||
Naaldwijk, Pijle Tuinen | ||
Naaldwijk, Busstation Verdilaan | ||
Naaldwijk, Lage Woerd | ||
Naaldwijk, Linde | ||
Naaldwijk, Zuidweg | ||
Naaldwijk, 's Gravezandseweg | ||
Heenweg, Heenweg | ||
's Gravezande, Villa Ouwendijk | ||
's Gravezande, Heliotroop | ||
's Gravezande, Edisonstraat | ||
's Gravezande, Brug | ||
's Gravezande, Langestraat | ||
's Gravezande, Naaldwijkseweg | ||
's Gravezande, Zandeveltplein | ||
's Gravezande, Strandweg | ||
's Gravezande, Aaksterlaan | ||
's Gravezande, Vlugtenburg | ||
Hoek van Holland, Maasdijk | ||
Hoek van Holland, Nieuwlandseweg | ||
Hoek van Holland, Schelpweg | ||
Hoek van Holland, De Ruyterstraat | ||
Hoek van Holland, Strandweg | ||
Hoek van Holland, Station Haven alleen richting Rotterdam | ||
Hoek van Holland, Herman Visser | ||
Hoek van Holland, Rijpstraat | ||
Hoek van Holland, Schelpweg | ||
Hoek van Holland, Nieuwlandseweg | ||
Maasdijk, Groeneweg | ||
Maasdijk, Verkadestraat | ||
Maasdijk, Nollaantje | ||
Rotterdam, Centraal Station |