|
Buurtbuslijn 598
|
Vervoerder(s) |
Syntus
|
Concessie |
Midden Overijssel
|
Lijnsoort |
Buurtbus
|
Projectnaam |
Bruchterveld
|
Materieel |
Renault Master
|
|
Frequenties
|
Spits |
1x/uur
|
Dal |
1x/uur
|
Avond |
rijdt niet
|
Koopavond |
1x/uur (tot 21.00 uur)
|
Zaterdag |
1x/uur
|
Zondag |
rijdt niet
|
Lijn 598 rijdt van Hardenberg via Bruchterveld en Ebbenbroek naar Bruchterveld.
Route
|
Halte
|
|
Hardenberg, Clara Feyoenaheem |
|
|
Hardenberg, Meteoorlaan |
|
|
Hardenberg, Molenplein |
|
|
Hardenberg, Gemeentehuis |
|
|
Hardenberg, Parkweg 57 |
|
|
Hardenberg, Waterinkschool |
|
|
Hardenberg, Station |
|
|
Hardenberg, Ziekenhuis |
|
|
Hardenberg, Wavin |
|
|
Hardenberg, Handelsstraat |
|
|
Hardenberg, Nieuwe Haven |
|
|
Bruchterveld, Broeklanderweg |
|
|
Ebbenbroek, Ons Gebouw |
|
|
Bruchterveld, Morgenroodweg |
|
|
Bruchterveld, Breeslootdijk |
|
|
Bruchterveld, Hoopsteeweg |
|
|
Bruchterveld, Otten |
|