Lijn 440 Oostmalle Busstation - Brecht Station Noorderkempen
Versie door Wikibot (overleg | bijdragen) op 7 nov 2012 om 01:06 (Afbeeldingen in routestrip vervangen door Sjabloon:Rimg)
Streekbuslijn 440 in België Bekijk de voormalige lijnen 440 | |
Vervoerder(s) | De Lijn |
Concessie | Antwerpen |
Materieel | Onbekend |
Frequenties | |
Spits | 1-3x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | 1x/uur (tot 21.00) |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Lijn 440 rijdt van Oostmalle via Westmalle en Sint-Lenaarts naar Brecht.
Voor scholieren bestaan diverse aftakkingen op de reguliere route. Van/naar Oostmalle RMS, via Westmalle Sint-Jan-Berchmans, van/naar Essen, van/naar Wuustwezel Stella Matutina, tot Wuuestwezel Dorp, via Horendonk Kleuterschool.
Route
Halte | ||
Oostmalle, Kapel (RMS) | ||
Oostmalle, Lierselei | ||
Oostmalle, Busstation | ||
Oostmalle, Maris Stella | ||
Oostmalle, Steenhovenstraat | ||
Westmalle, Kapelstraat | ||
Westmalle, Zandstraat | ||
Westmalle, Sint-Jan Berchmans | ||
Westmalle, Kerk | ||
Westmalle, Mariagaarde | ||
Westmalle, Schaggeleweg | ||
Westmalle, Rerum Novarumlaan | ||
Westmalle, Mariënhove | ||
Westmalle, Oude Molenstraat | ||
Sint-Lenaarts, Paaltjesdreef | ||
Sint-Lenaarts, Groot Veerle | ||
Sint-Lenaarts, Kruispunt Klein Veerle | ||
Sint-Lenaarts, Wijkschool Klein Veerle | ||
Sint-Lenaarts, Bremstraat | ||
Brecht, Kanaallaan | ||
Brecht, Duivelstraatje | ||
Brecht, H. Schoofsstraat | ||
Brecht, Gemeentehuis | ||
Brecht, Bethovenstraat | ||
Brecht, Station Noorderkempen | ||
Brecht, Bethovenstraat | ||
Brecht, Biest | ||
Brecht, Wemersweg | ||
Brecht, Oude Veldstraat | ||
Brecht, Sint-Lenaartsebaan | ||
Loenhout, Weehagenweg | ||
Loenhout, Begraafplaats | ||
Loenhout, Kerk | ||
Loenhout, Bareelstraat | ||
Loenhout, Steenweg Neerven | ||
Loenhout, Donkweg | ||
Wuustwezel, Stelplaats | ||
Wuustwezel, Voetbalplein | ||
Wuustwezel, Stella Matutina | ||
Wuustwezel, G. Gezellelaan | ||
Wuustwezel, Dorp | ||
Wuustwezel, Sint-Willibrordusstraat | ||
Wuustwezel, Sint-Godelievestraat | ||
Wuustwezel, Witgoorsebaan | ||
Wuustwezel, Zuymoeren | ||
Achterbroek, Duffelaarstraat | ||
Achterbroek, Leyterstraat | ||
Achterbroek, Kapelleke | ||
Achterbroek, Handelaar | ||
Achterbroek, Huis Maes | ||
Nieuwmoer, Zilverhoekhoeve | ||
Nieuwmoer, Zilverhoekstraat | ||
Nieuwmoer, Darm | ||
Nieuwmoer, Holleweg | ||
Nieuwmoer, Dorpplaats | ||
Nieuwmoer, Kapel | ||
Nieuwmoer, Boentbosch | ||
Nieuwmoer, Grens Essen | ||
Essen, Rijkmakerslaan | ||
Essen, Postbaan | ||
Horendonk, Kraaienberg | ||
Horendonk, Kleuterschool | ||
Horendonk, Over d'Aa | ||
Horendonk, Melkerijstraat | ||
Essen, Spijker | ||
Essen, Gemeentehuis | ||
Essen, Bibliotheek | ||
Essen, Atheneum | ||
Essen, Sint-Jozef | ||
Essen, Mariaberg | ||
Essen, Kloosterstraat | ||
Essen, Sint-Antoniusstraat | ||
Essen, Station |
Geschiedenis
De huidige lijnvoering ontstond op 1 september 2012 toen de voormalige lijn 440 ingekort werd tot een lokaal traject tussen Oostmalle en Brecht. Voortaan werd alleen nog in de spitsuren van/naar Essen gereden vanwege de lage bezetting op dat traject.