Lijn 460 Turnhout Station - Baarle-Nassau Sint Janstraat
Versie door Wikibot (overleg | bijdragen) op 7 nov 2012 om 01:09 (Afbeeldingen in routestrip vervangen door Sjabloon:Rimg)
Grensoverschrijdende buslijn 460 | |
Vervoerder(s) | De Lijn |
Concessie | Antwerpen |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Van Hool A600 |
Frequenties | |
Spits | 2x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | 1x/uur |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Lijn 460 rijdt van Turnhout via Weelde naar Baarle-Nassau. In de NMVB tijd was het lijn 46. Op schooldagen start er een extra rit vanaf Zondereigen (B). In de middag is er een rit terug.
Geldigheid OV Chipkaart
Het gebruik van de OV-Chipkaart is NIET mogelijk op deze grensoverschrijdende buslijn. Er geldt alleen het tarief van de Lijn.
Route
Halte | ||
Turnhout (B), Station NMBS | ||
Turnhout (B), Zeshoek | ||
Turnhout (B), Markt | ||
Turnhout (B), Theobalduskapel | ||
Turnhout (B), Brug 1 | ||
Turnhout (B), Kastelein | ||
Turnhout (B), Hog van Turnhout | ||
Turnhout (B), Lusthof | ||
Turnhout (B), Zwaantjes | ||
Turnhout (B), Dombergstraat | ||
Turnhout (B), England | ||
Turnhout (B), Ter Varenbeuke | ||
Turnhout (B), Bremstraat | ||
Turnhout (B), Zwartwater | ||
Turnhout (B), Machielsen | ||
Turnhout (B), Bareel | ||
Turnhout (B), Vliegveld | ||
Weelde (B), Steenweg op Zondereigen | ||
Weelde (B), Stationsstraat | ||
35px | ||
Baarle-Nassau, Frijters | ||
Baarle-Nassau, Schouwloop | ||
Baarle-Nassau, Zevenhuizenlaan | ||
Baarle-Nassau, Schaluinen | ||
35px | ||
35px | ||
Baarle-Nassau, Gierlestraat | ||
35px | ||
Baarle-Hertog (B), Molen | ||
35px | ||
Baarle-Nassau, Singel | ||
Baarle-Nassau, Generaal Maczeklaan | ||
Baarle-Nassau, Willem Alexanderstraat | ||
Baarle-Nassau, Sint Janstraat | ||
35px | ||
35px | ||
35px | ||
Baarle-Hertog (B), Cultureel Centrum | ||
35px | ||
35px | ||
Baarle-Hertog (B), Molenbaan | ||
35px | ||
35px | ||
Zondereigen (B), Kerk |