Lijn 41 Kamperland Molenweg - Goes Busstation/NS
Versie door Wikibot (overleg | bijdragen) op 7 nov 2012 om 01:00 (Afbeeldingen in routestrip vervangen door Sjabloon:Rimg)
Buslijn 41 | |
Vervoerder(s) | Connexxion |
Concessie | Midden-Zeeland |
Lijnsoort | Spitsbus |
Materieel | MAN Lion's City CNG |
Frequenties
| |
Spits | 1x/dag |
Dal | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 41 rijdt van Kamperland via Wissenkerke en Kats naar Goes.
Route
Halte | ||
Kamperland, Molenweg | ||
Kamperland, Dwarsstraat | ||
Kamperland, Veerweg | ||
Kamperland, Noordstraat | ||
Kamperland, Sophiastraat | ||
Wissenkerke, Nieuweweg | ||
Wissenkerke, Voorstraat | ||
Wissenkerke, Dorpsweg | ||
Kats, Sluis | ||
Wilhelminadorp, Roodewijk | ||
Goes, Tiendenschuur | ||
Goes, Westwal (Centrum) | ||
Goes, Busstation/NS |