Lijn 104 Spijkenisse Metro Centrum - Vlissingen Sluizen
Voormalige buslijn 104 | |
Vervoerder(s) | ZWN |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Den Oudsten MB200, Den Oudsten B88 |
Periode | 6 november 1987 t/m ... |
Frequenties
| |
Spits | 1-2x/uur |
Dal | 1-2x/uur |
Avond | 1x/uur |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Lijn 104 reed van Spijkenisse via Hellevoetsluis, Stellendam, Goedereede, Ouddorp, Ellemeet, Renesse, Haamstede, Burgh, Kamperland, Serooskerke en Middelburg naar Vlissingen.
Van maandag t/m zaterdag werd het hele traject 1x/uur bereden, de dienst in de avonduren eindigde op sommige trajecten al rond 20.30. In de spitsrichting werd van/naar het station gereden. Op zondag werd er eenmaal per uur gereden tussen Spijkenisse en Hellevoetsluis en 1x/2 uur op de rest van het traject. In de zomermaanden werd deze uurdienst verlengd naar Ouddorp.
Route
Route is niet compleet
Halte | ||
Spijkenisse, Metrostation Centrum | ||
Spijkenisse, Sporthal Den Oert | ||
Spijkenisse, 1e Heulbrugstraat | ||
Geervliet, Geervliet | ||
Heenvliet, Heenvliet | ||
Hellevoetsluis, Kickersbloem | ||
Hellevoetsluis, Mandenmaker | ||
Hellevoetsluis, Kooistee | ||
Hellevoetsluis, Vlotbrug | ||
Hellevoetsluis, Winkelcentrum | ||
Hellevoetsluis, J. Blankenstraat | ||
Hellevoetsluis, Kanaalweg | ||
Hellevoetsluis, Sportlaan | ||
Hellevoetsluis, Provincialeweg / VAB | ||
Hellevoetsluis, Provincialeweg / Smitsweg | ||
Stellendam, Busstation | ||
Goedereede, Provincialeweg | ||
Ouddorp, Station | ||
Ouddorp, Hofdijksweg | ||
Ouddorp, Bernhardweg | ||
Ouddorp, Toppershoedje | ||
Ouddorp, Klepperstee | ||
Ouddorp, De Punt | ||
Brouwersdam, Kabbelaarsbank | ||
Scharendijke, Camping | ||
Ellemeet, Dorp | ||
Renesse, Dorp | ||
Haamstede, Duinoord | ||
Haamstede, Kerk | ||
Burgh, Dorp | ||
Neeltje Jans, Delta Expo | ||
Kamperland, Tunnel N57 | ||
Kamperland, Banjaard | ||
Vrouwenpolder, Strand | ||
Vrouwenpolder, Dorp | ||
Serooskerke, Noordweg | ||
Middelburg, Hof van Tange (Centrum) | ||
Middelburg, Langevieleweg | ||
Middelburg, Stromenweg | ||
West-Souburg, Brug | ||
Vlissingen, Boot/NS | ||
Vlissingen, Keersluisbrug | ||
Vlissingen, Sporthal | ||
Vlissingen, Bloemendaal | ||
Vlissingen, Ter Reede | ||
Vlissingen, Ziekenhuis Walcheren | ||
Vlissingen, Spuistraat (Centrum) | ||
Vlissingen, Bellamypark | ||
Vlissingen, Sluizen |
Geschiedenis
Deze lijn ontstond op 6 november 1987, als verlenging van de vroegere 104. Op een later moment werd het eindpunt in Vlissingen verlegd naar het station. Voor die tijd reden wel ritten in de spitsrichting van naar station Vlissingen.
Met ingang van de dienstregeling 1995/1996 op 28 mei 1995 werd de frequentie tussen Burgh-Haamstede en Vlissingen verhoogd naar een halfuurdienst.