Schoolbuslijn 98 in België Bekijk de voormalige lijnen 98
|
Vervoerder(s) |
TEC
|
Concessie |
Liège-Verviers
|
Materieel |
Onbekend
|
|
Frequenties
|
Spits |
1x/dag
|
Spits (vakantie) |
rijdt niet
|
Dal |
1x/woensdag
|
Dal (vakantie) |
rijdt niet
|
Avond |
rijdt niet
|
Zaterdag |
rijdt niet
|
Zondag |
rijdt niet
|
Lijn 98 rijdt van Huy via Tihange, Huy en Statte naar Wanze.
Route
|
Halte
|
|
Huy, Place Lebeau |
|
|
Huy, Place Saint-Denis |
|
|
Huy, Les Golettes |
|
|
Huy, Chemin de la Sauvenière |
|
|
Huy, Clos de Fraisiers |
|
|
Huy, La Sarte |
|
|
Huy, Magasin Végé |
|
|
Huy, Plaine de la Sarte |
|
|
Huy, Chemin de la Sauvenière |
|
|
Huy, Les Golettes |
|
|
Huy, Rue des Messes |
|
|
Tihange, Bonnen Espérance |
|
|
Tihange, Longe Ruelle |
|
|
Tihange, Vieux Floricots |
|
|
Tihange, Arbe Saint-Barbe |
|
|
Tihange, Malles-Terres |
|
|
Tihange, Eglise |
|
|
Tihange, Ecole |
|
|
Tihange, Rue du Centre |
|
|
Tihange, Rue E. Malvoz |
|
|
Huy, Ecole |
|
|
Huy, Chapelle |
|
|
Huy, Pont de l'Europe |
|
|
Huy, Place Lebeau |
|
|
Huy, Place Saint-Denis |
|
|
Huy, Ecole Saint-Louis |
|
|
Huy, Eglise Saint-Remy |
|
|
Huy, C.H.H. |
|
|
Huy, Pont de Chinet |
|
|
Huy, C.H.H. |
|
|
Huy, Eglise Saint-Remy |
|
|
Huy, Grand-Place |
|
|
Huy, Rue Neuve |
|
|
Huy, Porte d'Aveugles |
|
|
Statte, Eglise |
|
|
Statte, Sous les Roches |
|
|
Wanze, Chaussée de Wavre |
|