Lijn 12 Groningen, Centraal Station - De Wijert
Versie door Pijnackerbus (overleg | bijdragen) op 26 jun 2009 om 11:49 (Nieuwe pagina: {{LijnInfo |lijnnr=12 |vervoerder=Arriva |concessie=GD |materieel=VDL Berkhof Ambassador, Berkhof 2000NL |lijnsoort=Spitsbus |frequentie_spits=4x/uur }} '''Lijn 12''' is e...)
Buslijn 12 | |
Vervoerder(s) | Arriva |
Concessie | GD |
Lijnsoort | Spitsbus |
Materieel | VDL Berkhof Ambassador, Berkhof 2000NL |
Frequenties
| |
Spits | 4x/uur |
Dal | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 12 is een spitsbus en rijdt van het centraal station naar De Wijert.
Route
Halte | ||
Groningen, Centraal Station | ||
Groningen, Parkweg / Parkbrug | ||
Groningen, Maaslaan | ||
Groningen, Van Brailleweg | ||
Groningen, H.R. Holststraat | ||
Groningen, Van Schendelstraat | ||
Groningen, Vondellaan / Van Idekingeweg | ||
Groningen, P.C. Hooftlaan | ||
Groningen, Van Lenneplaan / Verschuurlaan |