Lijn 49 Voorschoten Hofvliet - Leiderdorp Rijnland Ziekenhuis
Buslijn 49 | |
Vervoerder(s) | Connexxion |
Concessie | Duin- en Bollenstreek/Leiden Rijnstreek/Midden-Holland |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | VDL Berkhof Ambassador, Van Hool A300 Hybrid |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 2x/uur |
Avond | 1x/uur |
Zaterdag | 2x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 49 rijdt van Voorschoten via Leiden naar Leiderdorp.
Tussen Voorschoten en Leiderdorp Rijnland Ziekenhuis wordt in combinatie met lijn 48 op maandag t/m zaterdag overdag een kwartierdienst gereden, in de avonduren en op zondag een halfuurdienst.
Route
Halte | ||
Voorschoten, Hofvliet | ||
Voorschoten, Starrenburglaan | ||
Voorschoten, Jan van Hooflaan | ||
Voorschoten, Foreschate | ||
Voorschoten, Station | ||
Voorschoten, Centrum | ||
Voorschoten, Vlietwijk | ||
Voorschoten, Nieuw Voordorpstraat | ||
Voorschoten, Bachlaan | ||
Voorschoten, Beethovenlaan | ||
Voorschoten, Schubertplantsoen | ||
Voorschoten, Piet Heinlaan | ||
Voorschoten, Jan Evertsenlaan | ||
Voorschoten, Trompweg | ||
Leiden, Bizetpad | ||
Leiden, Sweelincklaan | ||
Leiden, Glenn Millerstraat | ||
Leiden, Brandts Buyskade | ||
Leiden, Churchillbrug | ||
Leiden, De Genestetstraat | ||
Leiden, Noordeinde | ||
Leiden, Kort Rapenburg | ||
Leiden, Steenstraat | ||
Leiden, Prinsessekade | ||
Leiden, Nieuw Beestenmarkt | ||
Leiden, Centraal Station | ||
Leiden, CS Noordzijde / LUMC | ||
Leiden, Schipholweg | ||
Leiden, Groenoordhallen | ||
Leiden, Kooilaan | ||
Leiden, Sumatrastraat | ||
Leiderdorp, Rietschans | ||
Leiderdorp, Dennenschans | ||
Leiderdorp, Vronkenlaan | ||
Leiderdorp, Winkelhof | ||
Leiderdorp, Klaprooskamp | ||
Leiderdorp, Dragontuin | ||
Leiderdorp, Rijnland Ziekenhuis |